کد خبر: ۱۱۹۹۵۶
تاریخ انتشار: ۰۶ آذر ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۰
رئیس سازمان فضای سبز شهرداری کرج:
رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری کرج گفت: ۱۵۰ هکتار از اراضی حلقه‌دره زیر پوشش جنگل‌کاری قرار خواهد گرفت.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، پیمان بضاعتی‌پور در آئین بهره‌برداری از پارک محله‌ای شهدای مدافع حرم حصارک با تبریک هفته بسیج اظهار کرد: امروز خرسندیم در چنین روز فرخنده‌ای در هفته بسیج پارک را با نام نامی شهدای مدافع حرم افتتاح کنیم.

وی با اشاره به اینکه مساحت این پارک ۱.۲ هکتار است و در ۱۸ ماه گذشته عملیات عمرانی آن آغاز شد، عنوان کرد: این پارک دقیقاً مشابه آنچه در سایر نقاط برخوردار شهر احداث می‌شود، باکیفیت احداث شد، این پارک در منطقه ۶ که در بحث سرانه فضای سبز منطقه کم‌برخوردار است، احداث شد.

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری کرج افزود: پارک مدافعان حرم حصارک کرج چهاردهمین پارک از زمان دوره مدیریت پنجم شورا و شهرداری است که به بهره‌برداری رسید و همچنین دوازدهمین پارک در منطقه کم‌برخوردار، در راستای سیاست‌های شورای اسلامی شهر در جهت احداث فضای سبز و تخصیص امکانات رفاهی در مناطق کم برخوردار است.

توسعه کمربند سبز در شمال غربی کرج

وی در خصوص احداث فضای سبز تصریح کرد: همکاران در سازمان سیما و منظر شهرداری کرج، مشغول احداث و توسعه کمربند سبز در شمال غربی شهر هستند، اراضی که در اختیار لشکر ۱۰ سیدالشهدا (ع) کرج است با توافق، ۱۵۰ هکتار از این اراضی به کمربند سبز شهرمان اضافه خواهد شد.

بضاعتی‌پور با اشاره به اینکه تا پایان سال جاری در جنوب غربی شهر ۱۵۰ هکتار از اراضی حلقه دره زیر پوشش جنگل‌کاری قرار خواهد گرفت، یادآور شد: این مهم می‌تواند در افزایش سرانه فضای سبز و موضوعات زیست‌محیطی که مورد توقع شهروندان، مطالبه اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار کرج است، نقش بسزایی داشته باشد.

وی با بیان اینکه سعی می‌کنیم هفته‌های جهادی را هر هفته با افتتاح یک پروژه برای خدمت به شهروندان برگزار کنیم، خاطرنشان کرد: پروژه آتی پارک حیات‌وحش است، امیدواریم با توجه به شرایطی که به لحاظ اقتصادی، تورم و بیماری کروناست، بتوانیم خدماتی ارائه دهیم تا شرمنده شهروندان نباشیم.

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری کرج متذکر شد: از اعضای شورای اسلامی شهر به جهت تخصیص اعتبارات لازم و شهردار کرج به دلیل پشتیبانی به لحاظ فنی و مالی در اجرای هر چه سریع‌تر این پروژه و مجموعه سپاه استان و لشکر ۱۰ سیدالشهدا (ع)، کارشناسان و تمام کسانی که در جهت احداث پارک گام برداشتند تا شاهد بهره برادری از این پارک باشیم، قدردانی می‌کنم.
برچسب ها: شهرفردا ، البرز ، شهرداری
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
هشدار به مالکان گودهای رها شده/ تهران شهر دارا و ندارها

هشدار به مالکان گودهای رها شده/ تهران شهر دارا و ندارها

معاون شهرسازی و معماری شهردار تهران ضمن هشدار به مالکان گودهای رها شده، گفت: شهر تهران به شهر داراها و ندارها تبدیل شده است و پروژه های کوچک مقیاس برای برهم زدن این روند ناخوشایند است .
تکاپوی محتکران مسکن برای فروش

تکاپوی محتکران مسکن برای فروش

یک کارشناس بازار مسکن با بیان اینکه بخش مسکن در حالت بلاتکلیفی قرار دارد گفت: کسانی که به شکل گسترده اقدام به خریداری و احتکار آپارتمان کرده بودند به تکاپو افتاده اند تا واحدها را به فروش برسانند.