کد خبر: ۱۱۹۹۵۲
تاریخ انتشار: ۰۶ آذر ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۴
در ۲۴ ساعت گذشته اتفاق افتاد؛
رئیس کمیته اطلاع‌رسانی ستاد مدیریت کرونای دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از فوت ۱۴ کرمانشاهی دیگر بر اثر ابتلا به کرونا طی شبانه روز گذشته خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، مهدی محمدی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در شبانه روز گذشته ۶۸ مورد مثبت بستری مبتلا به کرونا و ۱۵۳ مورد بیمار مثبت سرپایی نیز در استان کرمانشاه شناسایی شدند.

وی افزود: هم‌اکنون ۸۶۳ بیمار مربوط به کرونا در مراکز درمانی استان کرمانشاه بستری هستند.

رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه تصریح کرد: تعداد موارد فوت در اثر ابتلاء قطعی به ویروس کرونا در ۲۴ ساعت گذشته در استان ۱۴ نفر است که از این تعداد سه مورد مربوط به شهرستان کرمانشاه است.

وی در مورد سایر جان باختگان افزود: در هریک از شهرستان‌های کنگاور، صحنه، پاوه و سرپل ذهاب ۲ نفر و در هر کدام از شهرستان‌های دالاهو، اسلام آباد غرب و روانسر یک نفر جان خود را از دست دادند.

محمدی گفت: با احتساب موارد فوت در ۲۴ ساعت گذشته، مجموع جان باختگان بر اثر ابتلاء به کرونا در استان کرمانشاه از ابتدای اپیدمی تاکنون به یک هزار و ۲۱۳ نفر رسید.

وی تصریح کرد: در ۲۴ ساعت گذشته ۱۶۴ بیمار جدید با علائم مشکوک به کرونا در بیمارستان‌های استان کرمانشاه بستری شده و ترخیص ۱۶۳ نفر از بیمارستان پس از بهبودی انجام گرفته است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
دانشمند هسته‌ای کشورمان به شهادت رسید

دانشمند هسته‌ای کشورمان به شهادت رسید

محسن فخری‌زاده دانشمند هسته‌ای کشورمان عصر امروز مورد سوءقصد قرار گرفت و به شهادت رسید.
هشدار به مالکان گودهای رها شده/ تهران شهر دارا و ندارها

هشدار به مالکان گودهای رها شده/ تهران شهر دارا و ندارها

معاون شهرسازی و معماری شهردار تهران ضمن هشدار به مالکان گودهای رها شده، گفت: شهر تهران به شهر داراها و ندارها تبدیل شده است و پروژه های کوچک مقیاس برای برهم زدن این روند ناخوشایند است .