کد خبر: ۱۱۹۹۰۰
تاریخ انتشار: ۰۵ آذر ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۵
فرمانده انتظامی چهارمحال و بختیاری خبر داد
فرمانده انتظامی چهارمحال و بختیاری از شناسایی دو سارق داروخانه در شهرکرد خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، منوچهر امان‌اللهی گفت: در پی وقوع یک فقره سرقت از یک داروخانه در شهرکرد، رسیدگی به موضوع در دستور کار کارآگاهان اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

فرمانده انتظامی استان افزود: پس از یک سری کارهای فنی و اطلاعاتی، یک متهم زن که مسئول فنی داروخانه بود شناسایی و پس از هماهنگی قضائی و با رعایت مسائل شرعی دستگیر و جهت انجام تحقیقات به پلیس آگاهی استان دلالت داده شد.

وی بیان داشت: متهم در بازجویی پلیس آگاهی ابتدا منکر هر گونه سرقت شد ولی پس از چندین ساعت بازجویی فنی به سرقت وجه نقد، دارو و وسایل آرایشی و بهداشتی از داروخانه با همدستی خواهرش اعتراف کرد که بلافاصله با دستور قضائی متهم دیگر نیز دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل شد.

این مقام ارشد انتظامی افزود: هر دو متهم در بازجویی کارآگاهان پلیس آگاهی ضمن اعتراف به جرم سرقت از داروخانه، بیان داشتند که طی هفت سال حدود پنج میلیارد ریال از اموال و وجه نقد از داروخانه را سرقت کرده‌اند.

وی ادامه داد: متهمان پس از تکمیل پرونده تحویل مقام قضائی شدند.


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
هشدار به مالکان گودهای رها شده/ تهران شهر دارا و ندارها

هشدار به مالکان گودهای رها شده/ تهران شهر دارا و ندارها

معاون شهرسازی و معماری شهردار تهران ضمن هشدار به مالکان گودهای رها شده، گفت: شهر تهران به شهر داراها و ندارها تبدیل شده است و پروژه های کوچک مقیاس برای برهم زدن این روند ناخوشایند است .
تکاپوی محتکران مسکن برای فروش

تکاپوی محتکران مسکن برای فروش

یک کارشناس بازار مسکن با بیان اینکه بخش مسکن در حالت بلاتکلیفی قرار دارد گفت: کسانی که به شکل گسترده اقدام به خریداری و احتکار آپارتمان کرده بودند به تکاپو افتاده اند تا واحدها را به فروش برسانند.