کد خبر: ۱۱۹۸۹۸
تاریخ انتشار: ۰۵ آذر ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۶
فرمانده انتظامی خراسان جنوبی:
فرمانده انتظامی خراسان جنوبی از کاهش ۴۰درصدی ترددهای جاده ای استان بعد از اجرای طرح محدودیت های ترافیکی خبر داد و گفت: ۱۷ هزار و ۶۱۹ راننده تذکر گرفته اند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سردار ناصر فرشید در گفت و گو با خبرنگاران گفت: در راستای مصوبات ستاد ملی و ستاد استانی کرونا، کارکنان پلیس در نقاط از پیش تعیین شده مستقر شدند که خوشبختانه ۹۸ درصد مردم خراسان جنوبی با پلیس و ستاد استانی کرونا همراهی داشته اند.

فرمانده انتظامی خراسان جنوبی بیان داشت: در ترددهای شبانه و ممنوعیت تردد از ساعت ۹ شب به طور نسبی ۹۰ درصد شهروندان همکاری لازم را داشته اند و کاهش محسوس در ترددهای درون شهری را داشته ایم که نشان از اهمیت شهروندان به مبحث سلامت و قانون پذیری است.

سردار فرشید افزود: در ترددهای غیر ضرور در محورهای مواصلاتی نیز با همراهی کاربران جاده ای شاهد کاهش ۴۰ درصدی تردد در جاده ها بوده ایم که این همراهی خداقوت و خسته نباشید به دستگاه های اجرایی و خداقوت به جهادگران عرصه سلامت بوده است.

وی با بیان اینکه برخی از افراد هم از محدودیت های در نظر گرفته شده از مصوبات ستاد ملی و استانی کرونا تخطی کرده اند؛ اضافه کرد: این افراد در شهرها به میزان ۲ میلیون ریال و در جاده ها به مبلغ ۱۰ میلیون و ۵ میلیون ریال اعمال قانون شدند.

فرمانده انتظامی خراسان جنوبی تصریح کرد: دروبین های هوشمند پلیس به افرادی که ترددهای غیر ضرور در محورهای مواصلاتی داشته اند ابتدا پیامک ارسال خواهند کرد و پس از آن این افراد به صورت هوشمند توسط پلیس اعمال قانون خواهند شد.

سردار فرشید خاطر نشان کرد: ار ابتدای شروع طرح از ورود بیش از ۳ هزار و ۴۰۰ خودرو به داخل شهرها ممانعت بعمل آمده است و ۱۷ هزار راننده تذکر شفاهی دریافت و ۶۱۹ راننده نیز به صورت پیامکی تذکر دریافت کرده اند.

وی به شهروندان توصیه کرد به مصوبات ستاد ملی و ستاد استانی کرونا توجه کنند که انشالله شاهد کمتر شدن گرفتاری های مبتلابه بیماری منحوس کرونا باشیم.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
هشدار به مالکان گودهای رها شده/ تهران شهر دارا و ندارها

هشدار به مالکان گودهای رها شده/ تهران شهر دارا و ندارها

معاون شهرسازی و معماری شهردار تهران ضمن هشدار به مالکان گودهای رها شده، گفت: شهر تهران به شهر داراها و ندارها تبدیل شده است و پروژه های کوچک مقیاس برای برهم زدن این روند ناخوشایند است .
تکاپوی محتکران مسکن برای فروش

تکاپوی محتکران مسکن برای فروش

یک کارشناس بازار مسکن با بیان اینکه بخش مسکن در حالت بلاتکلیفی قرار دارد گفت: کسانی که به شکل گسترده اقدام به خریداری و احتکار آپارتمان کرده بودند به تکاپو افتاده اند تا واحدها را به فروش برسانند.