کد خبر: ۱۱۹۸۹۴
تاریخ انتشار: ۰۵ آذر ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۱
معاون راهداری و حمل و نقل جاده ای سیستان و بلوچستان گفت: به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا از اول آذرماه مسافران ناوگان حمل و نقل عمومی ملزم به استعلام وضعیت سلامت خود شدند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، تیمور باقری در گفت و گو با خبرنگاران، اظهار داشت: با توجه به دستورالعمل وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی و تاکید بر رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در بخش حمل و نقل عمومی مسافربری جاده‌ای و محدودیت‌های اعلام شده از سوی ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا، این اداره کل همزمان با سراسر کشور علاوه بر اعمال نظارت‌های لازم بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی در شرکت‌های مسافربری ملزم به بررسی استعلام وضعیت سلامت مسافران شد.

وی ادامه داد: در این راستا در صورت مثبت بودن پاسخ استعلام وضعیت سلامت مسافر (تأییدابتلای مسافر به بیماری کرونا) شرکت و راننده مکلف است از ارائه خدمات به مسافر خودداری کنند.

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان سیستان و بلوچستان گفت: شرکت‌ها و رانندگان مسافربری در صورت عدم رعایت مقررات ابلاغی، مشمول طرح موضوع در کمیسیون‌های تخلفات حمل و نقلی و لغو مجوز به مدت حداقل یک سال خواهند بود.

وی تصریح کرد: استعلام وضعیت سلامت مسافران با استفاده از کد ملی در سامانه (www.smartcard.rmto.ir) امکان پذیر است.
برچسب ها: شهرفردا ، سیستان ، راهداری
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
دانشمند هسته‌ای کشورمان به شهادت رسید

دانشمند هسته‌ای کشورمان به شهادت رسید

محسن فخری‌زاده دانشمند هسته‌ای کشورمان عصر امروز مورد سوءقصد قرار گرفت و به شهادت رسید.
هشدار به مالکان گودهای رها شده/ تهران شهر دارا و ندارها

هشدار به مالکان گودهای رها شده/ تهران شهر دارا و ندارها

معاون شهرسازی و معماری شهردار تهران ضمن هشدار به مالکان گودهای رها شده، گفت: شهر تهران به شهر داراها و ندارها تبدیل شده است و پروژه های کوچک مقیاس برای برهم زدن این روند ناخوشایند است .