کد خبر: ۱۱۹۸۷۸
تاریخ انتشار: ۰۴ آذر ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۳
شهردار منطقه ۱۹ از سهولت تردد خودروها در محور بزرگراهی شهید هاشمی با بهسازی مسیر و اجرای عملیات لکه گیری آسفالت خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،علی توکلی با اشاره به حجم تردد خودروها از این محور بویژه در روزهای پایانی هفته برای دسترسی به بهشت زهرا (س) بیان کرد: موقعیت قرارگیری بزرگراه شهید هاشمی در ورودی شهر تهران اهمیت نگهداشت این محور را دوچندان کرده و درهمین راستا نیز طی اقدامات عمرانی اخیر ۴۵ تن آسفالت در ۷۵ متر مربع  از این مسیر مواصلاتی پخش شده است. 

او همچنین به مرمت نوار حفاری در مسیر دسترسی به نمایشگاه شهر آفتاب با صرف بیش از ۱۴ تن آسفالت اشاره کرد و افزود: اجرای ۸ متر نهر روسی در خیابان پلایین، ترمیم نوار حفاری جنب جدول شهرک فرهنگیان درمساحتی نزدیک به ۶۸ مترمربع و مرمت آسفالت پاتوق محله دولتخواه از دیگر اقدامات عمرانی صورت گرفته برای نگهداشت شهر محسوب می شود.

توکلی در بخش دیگری با اشاره به ادامه عملیات احداث مسیرامن دوچرخه اظهار کرد: طی این فعالیت  ۵۰۰ متر نوار حفاری کنار مسیر دوچرخه در حد فاصل خیابان یاس تقاطع دانشگاه تا میدان وصال انجام شد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
هشدار به مالکان گودهای رها شده/ تهران شهر دارا و ندارها

هشدار به مالکان گودهای رها شده/ تهران شهر دارا و ندارها

معاون شهرسازی و معماری شهردار تهران ضمن هشدار به مالکان گودهای رها شده، گفت: شهر تهران به شهر داراها و ندارها تبدیل شده است و پروژه های کوچک مقیاس برای برهم زدن این روند ناخوشایند است .
تکاپوی محتکران مسکن برای فروش

تکاپوی محتکران مسکن برای فروش

یک کارشناس بازار مسکن با بیان اینکه بخش مسکن در حالت بلاتکلیفی قرار دارد گفت: کسانی که به شکل گسترده اقدام به خریداری و احتکار آپارتمان کرده بودند به تکاپو افتاده اند تا واحدها را به فروش برسانند.