کد خبر: ۱۱۹۸۶۳
تاریخ انتشار: ۰۴ آذر ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۱
فاز نخست عملیات درختکاری حاشیه پروژه بزرگراهی در آستانه افتتاح شهید نجفی رستگار به مساحت 7 هزار متر مربع به اتمام رسید.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،علیرضا جعفری معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه با اعلام مطلب فوق افزود: به منظور آماده سازی و پاکسازی پیش از عملیات کاشت فضای سبز 6 هزار متر مکعب خاک و نخاله جمع آوری شد.

او با اشاره به اینکه این پروژه فرامنطقه ایی در آستانه اتمام و افتتاح است افزود: در این راستا طی 20 روز و در فاز نخست  هزار اصله نهال در مساحتی حدود 7 هزار متر مربع در حاشیه این بزرگراه کاشته شد.

جعفری به گونه گیاهی کاشته شده اشاره کرد و گفت:به دلیل شرایط کم آبی کشور نهال زیتون تلخ در این عملیات کاشته شد این گیاه مقاوم و مناسب شرایط کم آبی است و سایه خوبی دارد.
معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه در پایان از اجرای عملیات شبکه آبرسانی گفت و افزود: 3 هزار متر طول عملیات آبرسانی نیز انجام شد. 

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
هشدار به مالکان گودهای رها شده/ تهران شهر دارا و ندارها

هشدار به مالکان گودهای رها شده/ تهران شهر دارا و ندارها

معاون شهرسازی و معماری شهردار تهران ضمن هشدار به مالکان گودهای رها شده، گفت: شهر تهران به شهر داراها و ندارها تبدیل شده است و پروژه های کوچک مقیاس برای برهم زدن این روند ناخوشایند است .
تکاپوی محتکران مسکن برای فروش

تکاپوی محتکران مسکن برای فروش

یک کارشناس بازار مسکن با بیان اینکه بخش مسکن در حالت بلاتکلیفی قرار دارد گفت: کسانی که به شکل گسترده اقدام به خریداری و احتکار آپارتمان کرده بودند به تکاپو افتاده اند تا واحدها را به فروش برسانند.