کد خبر: ۱۱۹۸۵۲
تاریخ انتشار: ۰۴ آذر ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۶
در راستای شفافیت بیشتر صورت گرفت؛
مدیرعامل شرکت توسعه ارتباطات ترافیکی شهرداری مشهد از ارتقا نرم افزار مدیریت پارکینگ های حاشیه و غیرحاشیه در شرکت توسعه ارتباطات ترافیکی خبرداد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، محمد مهدی اسدی با بیان این مطلب، اظهار کرد: سامانه جامع مدیریت پارکینگ های حاشیه و غیرحاشیه ( آساپ) با رویکردی متفاوت در راستای شفافیت و اطلاع رسانی هرچه دقیق تر به شهروندان بهره برداری شد.
وی افزود: در نرم افزار قبلی الیت، با توجه به توسعه جزیره ای نرم افزار شهرداری مشهد با مشکلات فنی و مالکیتی مواجه بود که در سامانه جدید به همت و تلاش همکاران شرکت توسعه ارتباطات ترافیکی و همکاران سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات مرتفع شده است.
مدیرعامل شرکت توسعه ارتباطات ترافیکی شهرداری مشهد بیان کرد: مشکلات نرم افزار قبلی شامل عدم دسترسی به پایگاه داده، عدم شعبه پذیری و نواقص در گزارش گیری ها بود که در انعقاد قرارداد جدید شهرداری مشهد مالکیت مادی و معنوی و مدیریتی سامانه را بدست آورده است.
اسدی تاکید کرد: همچنین با توجه به اجرای قانون مدیریت پارکینگ های حاشیه ای در سراسر کشور و درخواست های مکرر سایر شهرها در خصوص بهره گیری از سامانه آساپ شرکت توسعه ارتباطات ترافیکی، امکان ایجاد بسترهای دسترسی و توسعه به سایر نقاط کشور فراهم شده است.
وی ادامه داد: با ارتقا این سامانه گزارش های مورد نیاز حوزه بهره برداری و مالی نیز با سرعت و دقت بیشتری آماده می‌شود.
اسدی تصریح کرد: یکی دیگر از دغدغه های موجود در ورودی پارکینگ ها به ویژه از زمان وقوع همه گیری ویروس کرونا تبادل کارت پارکینگ بود که این مساله هم در سامانه جدید پارکینگ مرتفع شده است و احراز مالکیت توسط کد یکتای چهار رقمی صورت می‌ گیرد که ابتدای ورود به پارکینگ برای شهروندان ارسال و به هنگام خروج توسط کاربر خروجی دریافت می‌ شود.
مدیرعامل شرکت توسعه ارتباطات ترافیکی شهرداری مشهد در خصوص اجرای مصوبات شورای اسلامی شهر و اجرای تعرفه ها و موارد تخفیفی مصوب، گفت: در گذشته برای هر تغییر باید قرار داد توسعه با پیمانکار منعقد می‌ شد تا موارد موردنظر اعمال شود، اما در سامانه جدید در صورت تصویب تصمیمات در صحن شورا و ابلاغ، به راحتی قابل اجرا خواهد بود.
وی خاطرنشان کرد: از بارزترین امکاناتی که می‌توان در سامانه جدید آساپ از آن نام برد محاسبه آنی زمان توقف و ارسال در لحظه پیامک کسر آن است که در جهت شفافیت مالی و افزایش رضایت شهروندی، پیامک ارسال و اطلاع رسانی می‌ شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
هشدار به مالکان گودهای رها شده/ تهران شهر دارا و ندارها

هشدار به مالکان گودهای رها شده/ تهران شهر دارا و ندارها

معاون شهرسازی و معماری شهردار تهران ضمن هشدار به مالکان گودهای رها شده، گفت: شهر تهران به شهر داراها و ندارها تبدیل شده است و پروژه های کوچک مقیاس برای برهم زدن این روند ناخوشایند است .
تکاپوی محتکران مسکن برای فروش

تکاپوی محتکران مسکن برای فروش

یک کارشناس بازار مسکن با بیان اینکه بخش مسکن در حالت بلاتکلیفی قرار دارد گفت: کسانی که به شکل گسترده اقدام به خریداری و احتکار آپارتمان کرده بودند به تکاپو افتاده اند تا واحدها را به فروش برسانند.