کد خبر: ۱۱۹۸۴۵
تاریخ انتشار: ۰۵ آذر ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۴
مدیرکل پزشکی قانونی استان اصفهان:
مدیرکل پزشکی قانونی استان اصفهان از شناسایی هر چهار جسد مربوط به حادثه واژگونی اتوبوس کارکنان پالایشگاه اصفهان خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، علی سلیمانی‌پور در گفت‌وگو با خبرنگاران با اشاره به کاهش آمار مراجعه مرتبط با نزاع به مراکز پزشکی قانونی استان اصفهان در هفت ماه امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته اظهار داشت: در این بازه زمانی ۲۵ هزار و ۴۴۹ نفر در این زمینه به مراکز پزشکی قانونی استان اصفهان مراجعه کرده‌اند که این آمار در سال گذشته ۲۸ هزار و ۳۳۹ مورد بوده است.

مشارکت ۸۷۹۱ زن در نزاع

وی افزود: از تعداد کل مراجعه کننده برای نزاع به پزشکی قانونی استان اصفهان در سال جاری هشت هزار و ۷۹۱ نفر زن و ۱۸ هزار و ۵۱۹ نفر مرد بوده‌اند.

مدیرکل پزشکی قانونی استان اصفهان همچنین به آمار هفت ماهه فوت ناشی از حوادث کار در استان اصفهان اشاره کرد و گفت: در این بازه زمانی ۶۲ نفر که همگی مرد بودند در این حوادث جان باخته‌اند.

۱۴۳۹ نفر در حوادث کار اصفهان آسیب دیدند

وی درباره مصدومین ناشی از حوادث کار در استان اصفهان نیز ابراز داشت: یک هزار و ۴۳۹ نفر در سال جاری در محل کار صدمه دیدند که از این تعداد ۷۰ نفر زن و یک هزار و ۳۶۹ نفر مرد بوده‌اند.

سلیمانی‌پور مرگ و میر ناشی از مصرف قرص برنج در اصفهان را ۶ نفر شامل پنج مرد و یک زن اعلام کرد و گفت: این آمار در مقایسه با ۱۴ مرگ و میر در این زمینه با کاهش خوبی رو به رو بوده است.

وی در ارتباط با شناسایی اجساد حادثه واژگونی خودروی سرویس کارکنان پالایشگاه اصفهان نیز ابراز داشت: هر چهار جسد این حادثه شناسایی شده است، اسامی این اجساد سید حمید موسوی، نادعلی صالحی، رضا کیماسی و خداوردی بهارلویی بوده که به خانواده‌های آنها تحویل شده است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
هشدار به مالکان گودهای رها شده/ تهران شهر دارا و ندارها

هشدار به مالکان گودهای رها شده/ تهران شهر دارا و ندارها

معاون شهرسازی و معماری شهردار تهران ضمن هشدار به مالکان گودهای رها شده، گفت: شهر تهران به شهر داراها و ندارها تبدیل شده است و پروژه های کوچک مقیاس برای برهم زدن این روند ناخوشایند است .
تکاپوی محتکران مسکن برای فروش

تکاپوی محتکران مسکن برای فروش

یک کارشناس بازار مسکن با بیان اینکه بخش مسکن در حالت بلاتکلیفی قرار دارد گفت: کسانی که به شکل گسترده اقدام به خریداری و احتکار آپارتمان کرده بودند به تکاپو افتاده اند تا واحدها را به فروش برسانند.