کد خبر: ۱۱۹۸۰۴
تاریخ انتشار: ۰۳ آذر ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۵
همزمان با 7 آذرماه روز نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران سپید جامگان این نیرو با حضور در مراکز اهدای خون 7 استان کشور خون اهدا می کنند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،پویش «دریادلان خوبخش» که به صورت مشترک توسط روابط عمومی سازمان انتقال خون و نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی طراحی و پایه ریزی شده است به میزبانی از داوطلبین اهدای خون در استان های جنوبی سیستان و بلوچستان، هرمزگان، بوشهر، خوزستان و استان های شمالی مازندران و گیلان خواهد پرداخت.
 
همچنین فرماندهان و کارکنان ستاد فرماندهی نیروی دریایی ارتش در تهران نیز با اعلام آمادگی خود بیماران نیازمند به خون و فراورده های آن را یاری می بخشند.
 
گفتنی است حضرت امام خمینی (ره) به مناسبت رشادت ها و دلاور مردی های نیروی دریایی ارتش در دفاع از جزایر، بنادر، سواحل و دریاهای كشور و به ویژه دفاع از آبادان و خرمشهر و آب های نیلگون خلیج فارس در دوران جنگ تحمیلی و در نطفه خفه كردن نیروی دریایی دشمن بعثی، در ابتدای دوران دفاع مقدس، هفتم آذر را روز نیروی دریایی ارتش نام نهادند تا همه ساله حماسه ی با شكوه دریادلان نیروی دریایی و یاد شهدای عزیز و گرانقدر دریایی گرامی داشته شود.
 
 
 

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
دانشمند هسته‌ای کشورمان به شهادت رسید

دانشمند هسته‌ای کشورمان به شهادت رسید

محسن فخری‌زاده دانشمند هسته‌ای کشورمان عصر امروز مورد سوءقصد قرار گرفت و به شهادت رسید.
هشدار به مالکان گودهای رها شده/ تهران شهر دارا و ندارها

هشدار به مالکان گودهای رها شده/ تهران شهر دارا و ندارها

معاون شهرسازی و معماری شهردار تهران ضمن هشدار به مالکان گودهای رها شده، گفت: شهر تهران به شهر داراها و ندارها تبدیل شده است و پروژه های کوچک مقیاس برای برهم زدن این روند ناخوشایند است .