کد خبر: ۱۱۹۷۳۵
تاریخ انتشار: ۰۳ آذر ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۴
سرپرست هواشناسی چهارمحال و بختیاری:
سرپرست هواشناسی چهارمحال و بختیاری گفت: احتمال وقوع سیلاب در چهارمحال و بختیاری وجود دارد و باید تمهیدات لازم در این زمینه اندیشیده شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، مهران چراغ پور در گفت و گو با خبرنگاران با اشاره به ورود سامانه بارشی به استان، اظهار داشت: احتمال وقوع سیلاب در چهارمحال و بختیاری وجود دارد و باید تمهیدات لازم در این زمینه اندیشیده شود.

وی ادامه داد: بارش‌های مؤثری در استان پیش بینی شده است که احتمال سیلاب و طغیان رودخانه‌ها وجود دارد.

وی با بیان اینکه کشاورزان و دامداران باید تمهیدات لازم برای برای کاهش خسارت در پی وقوع سیلاب باندیشند، بیان کرد: اتخاذ تدابیر لازم برای جلوگیری از ورود آب گل آلود به حوضچه‌های پرورش ماهی با توجه به حجم بالای روان آب و سیلابی شدن رودخانه‌ها در مزارع پرورش ماهی مورد توجه قرار گیرد.

وی بیان کرد: شناسایی مناطق و مکان‌های حادثه‌خیز استان باید در اولویت کاری دستگاه‌های خدمات رسان قرار گیرد تا به دنبال آن برنامه‌ریزی و آمادگی بیشتر برای رویارویی با حوادث طبیعی بیش از پیش ایجاد شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
دانشمند هسته‌ای کشورمان به شهادت رسید

دانشمند هسته‌ای کشورمان به شهادت رسید

محسن فخری‌زاده دانشمند هسته‌ای کشورمان عصر امروز مورد سوءقصد قرار گرفت و به شهادت رسید.
هشدار به مالکان گودهای رها شده/ تهران شهر دارا و ندارها

هشدار به مالکان گودهای رها شده/ تهران شهر دارا و ندارها

معاون شهرسازی و معماری شهردار تهران ضمن هشدار به مالکان گودهای رها شده، گفت: شهر تهران به شهر داراها و ندارها تبدیل شده است و پروژه های کوچک مقیاس برای برهم زدن این روند ناخوشایند است .