کد خبر: ۱۱۹۷۳۴
تاریخ انتشار: ۰۳ آذر ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۵
فرمانده مرزبانی خراسان رضوی:
فرمانده مرزبانی خراسان رضوی از کشف بیش از ۱۵۰ کیلوگرم مواد مخدر و دستگیری ۳ قاچاقچی در حوزه استحفاظی هنگ مرزی تایباد خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سردار مجید شجاع گفت: در راستای جلوگیری از ورود مواد مخدر و برخورد قاطع با قاچاقچیان، مرزبانان هنگ تایباد طی ۲ عملیات جداگانه موفق به کشف مقادیری مواد مخدر و دستگیری ۳ قاچاقچی شدند.

فرمانده مرزبانی خراسان رضوی با اشاره به اشرافیت اطلاعاتی و عملیاتی مرزبانان، بیان کرد: ۳ قاچاقچی مواد مخدر که قصد ورود مواد مخدر به داخل کشور را داشتند در یک عملیات منسجم توسط مرزبانان هنگ تایباد غافلگیر شده ضمن دستگیری آن‌ها، ۳۳ کیلو و ۱۰۰ گرم موادمخدر از نوع شیشه، کریستال و تریاک نیز کشف شد.

وی با اشاره به برخورد قاطع با قاچاقچیان اظهار کرد: مرزبانان هنگ تایباد در عملیاتی دیگر در نقطه صفر مرزی با قاچاقچیان مسلح درگیر که با رشادت مرزبانان قاچاقچیان به آنسوی مرز متواری و از محل ۱۱۷ کیلو ۴۹۰ گرم مواد مخدر از نوع هروئین، شیشه و تریاک کشف شد.

سردار شجاع در ادامه با قدردانی از تلاش مرزبانان استان گفت: برخورد با ورود مواد مخدر این بلای خانمان‌سوز خط قرمز مرزبانان این استان است بنابراین همواره در جهت حراست و حفاظت از مرزهای استان تلاش می‌کنند و اجازه عرض اندام به قاچاقچیان و اشرار را نخواهد داد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
دانشمند هسته‌ای کشورمان به شهادت رسید

دانشمند هسته‌ای کشورمان به شهادت رسید

محسن فخری‌زاده دانشمند هسته‌ای کشورمان عصر امروز مورد سوءقصد قرار گرفت و به شهادت رسید.
هشدار به مالکان گودهای رها شده/ تهران شهر دارا و ندارها

هشدار به مالکان گودهای رها شده/ تهران شهر دارا و ندارها

معاون شهرسازی و معماری شهردار تهران ضمن هشدار به مالکان گودهای رها شده، گفت: شهر تهران به شهر داراها و ندارها تبدیل شده است و پروژه های کوچک مقیاس برای برهم زدن این روند ناخوشایند است .