کد خبر: ۱۱۹۷۲۵
تاریخ انتشار: ۰۳ آذر ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۴
رئیس پلیس آگاهی استان مرکزی خبر داد
رئیس پلیس آگاهی استان مرکزی از کشف ۵۰ دستگاه وسیله نقلیه دارای سابقه سرقت توسط اداره تشخیص هویت و کشف عملی جرایم این پلیس خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، کامیار چهری گفت: یکی از برنامه ریزی های عملیاتی پلیس آگاهی در ارتقا کیفی مأموریت‌ها و توسعه خدمات رسانی، توجه ویژه به هوشمندسازی و بهره گیری از روش‌های علمی، تخصصی و آزمایشگاهی در کشف جرم است.

وی برخورد با سارقان و کشف اموال مسروقه را جزئی از برنامه‌های پلیس در این فرایند خواند و ادامه داد: با توجه به اینکه در برخی از موارد، وسایل نقلیه توقیف شده در عملیات‌های پلیس به علت‌های مختلف در تعیین اصالت با مشکل مواجه می‌شوند، بررسی تخصصی در این خصوص از سوی کارشناسان احراز اصالت وسایل نقلیه اداره تشخیص هویت و کشف علمی جرایم پلیس پیگیری می‌شود.

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان مرکزی افزود: از ابتدای سال تاکنون در بازدیدهای میدانی کارشناسان این اداره از پارکینگ‌ها، تعداد ۴۳ دستگاه موتورسیکلت و ۷ دستگاه خودرو مسروقه شناسایی و سیر مراحل قانونی تحویل وسایل نقلیه به مالکان آنها انجام شده است.

چهری بیان کرد: تعداد ۲۵ دستگاه از این وسایل نقلیه دارای سابقه سرقت از استان مرکزی و مابقی مربوط به استان‌های تهران، قم، البرز، لرستان و اصفهان بوده است.

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان مرکزی در پایان گفت: طی پیگیری‌های پلیس در این خصوص این کشفیات تا کنون ۱۰ نفر سارق وسایل نقلیه نیز شناسایی و با تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شده‌اند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
دانشمند هسته‌ای کشورمان به شهادت رسید

دانشمند هسته‌ای کشورمان به شهادت رسید

محسن فخری‌زاده دانشمند هسته‌ای کشورمان عصر امروز مورد سوءقصد قرار گرفت و به شهادت رسید.
هشدار به مالکان گودهای رها شده/ تهران شهر دارا و ندارها

هشدار به مالکان گودهای رها شده/ تهران شهر دارا و ندارها

معاون شهرسازی و معماری شهردار تهران ضمن هشدار به مالکان گودهای رها شده، گفت: شهر تهران به شهر داراها و ندارها تبدیل شده است و پروژه های کوچک مقیاس برای برهم زدن این روند ناخوشایند است .