کد خبر: ۱۱۹۶۹۶
تاریخ انتشار: ۰۱ آذر ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۹
طی شبانه روز گذشته صورت گرفت
معاون خدمات شهری شهرداری منطقه 4 گفت: طی شبانه روز گذشته بیش از 120 نفر از عوامل خدمات شهری در سطح منطقه به صورت سیار و ساکن مستقر شدند تا امکان آبگرفتگی به حداقل برسد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،"حمیدرضا فرخی" با اعلام این خبر و با بیان اینکه از روز جمعه 30 آبان شهرداری منطقه 4 با تمام امکانات موجود اعم از نیروی انسانی و تجهیزات مورد نیاز در آماده باش کامل به سر می برد، افزود: علی رغم شدت یافتن باران طی 24 ساعت گذشته و پیش بینی افزایش میزان باران و احتمال بارش برف در ارتفاعات شمال شرق تهران، تمهیدات لازم در خصوص رفع مشکلات احتمالی، پیش بینی و تا کاهش میزان بارندگی ها ادامه دارد.

او با اشاره به آماده باش سایت های برف روبی منطقه 4 افزود: به منظور جلوگیری از غافلگیری احتمالی در زمان بارش برف، 10 سایت برف روبی محدوده منطقه 4 به تجهیزات کامل برف روبی تجهیز و در آماده باش قرار دارند.

فرخی در ادامه از تجهیز مخازن ویژه شن در سطح معابر گفت: از ابتدای پاییز حدود 300 مخزن زرد رنگ به شن های مخصوص برف روبی تجهیز شده است تا در موقع بارندگی و با مشارکت شهروندان نسبت به پاکسازی معابر و مقابل منازل شهروندان اقدام شود.

معاون خدمات شهری شهرداری منطقه 4 یکی از مهمترین عوامل آبگرفتگی در سطح معابر را تخلیه زباله، نخاله و لوازم غیر ضروری توسط شهروندان عنوان کرد و گفت: لازم است شهروندان در این خصوص همکاری بیشتری با مدیریت شهری داشته باشند تا شاهد آبگرفتگی در سطح معابر نباشیم.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
مزایای یکپارچه سازی متروی تهران و حومه/ روزانه جابجایی 830 هزار مسافر مترو با وجود کرونا

مزایای یکپارچه سازی متروی تهران و حومه/ روزانه جابجایی 830 هزار مسافر مترو با وجود کرونا

مدیر عامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه با اشاره به اینکه کرونا مانعی برای جابجایی مسافران نبوده و برای کنترل این بیماری باید از درب منزل اقدام شود، از پیشنهاد طرح یکپارچه سازی متروی حومه استقبال کرده و گفت: به شرط دیده شدن منابع مالی و تامین امکانات بسیار طرح مفیدی خواهد بود.
واقعه  ۱۷ شهریور از زبان رهبر انقلاب

واقعه ۱۷ شهریور از زبان رهبر انقلاب

قیام مردمی ۱۷ شهریور هرچند در زمان خودش سرنوشت تلخی داشت، اما بروز آن عبرت‌هایی را به ملت ایران داد که رهبر انقلاب بر آن‌ها تأکید دارد و هشدار می‌دهد که جوانان خاطره آن را فراموش نکنند.