کد خبر: ۱۱۹۶۹۳
تاریخ انتشار: ۰۱ آذر ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۹
فرمانده انتظامی آزادشهر خبرداد
فرمانده انتظامی آزادشهر از کلاهبرداری با ترفند فروش سکه و عتیقه جات در این شهرستان خبرداد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سرهنگ سید داوود حسینی در گفتگوی خبری اظهارکرد: در پی شکایت یکی از شهروندان مبنی بر کلاهبرداری از وی در پوشش فروش سکه و عتیقه جات، بلافاصله موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس آگاهی شهرستان قرار گرفت.

فرمانده انتظامی آزادشهر بیان کرد: طی بررسی های پلیس مشخص شد، متهمان، پس از جلب اعتماد مالباخته به وی وعده فروش سکه و عتیقه جات با قیمتی مناسب داده اما پس از دریافت پول، از محل متواری شدند.

وی افزود: با انجام اقدامات فنی و تخصصی و تلاش های بی وقفه توسط کارشناسان این پلیس سرانجام عاملان این کلاهبرداری که یک زوج بودند شناسایی و طی هماهنگی با مقام قضائی در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر و در بازرسی از مخفیگاهشان مقادیری پول تقلبی هم کشف شد.

حسینی تصریح کرد: متهمان در تحقیقات اولیه و پس از مواجهه با مستندات موجود، به کلاهبرداری چهار میلیارد ریالی تحت پوشش فروش سکه اقرار کردند.

فرمانده انتظامی آزادشهر با بیان اینکه متهمان سوابق متعدد کلاهبرداری و جعل عناوین نظامی هم در پرونده دارند، خاطرنشان کرد: هر دو متهم پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شدند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
واقعه  ۱۷ شهریور از زبان رهبر انقلاب

واقعه ۱۷ شهریور از زبان رهبر انقلاب

قیام مردمی ۱۷ شهریور هرچند در زمان خودش سرنوشت تلخی داشت، اما بروز آن عبرت‌هایی را به ملت ایران داد که رهبر انقلاب بر آن‌ها تأکید دارد و هشدار می‌دهد که جوانان خاطره آن را فراموش نکنند.
52میلیون واحد خون از سال 53 تا کنون اهدا شده است

52میلیون واحد خون از سال 53 تا کنون اهدا شده است

در حال حاضر به آمار تجمعی 52 میلیون اهدای خون رسیده ایم یعنی از بدو تاسیس سازمان در سال 1353 تا کنون 52 میلیون واحد خون توسط مردم عزیزمان اهدا شده است.