کد خبر: ۱۱۹۶۹۲
تاریخ انتشار: ۰۱ آذر ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۹
مدیرکل امور روستایی گلستان:
مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری گلستان گفت: ۱۵۱ پروژه عمرانی جدید توسط دهیاری ها در روستاهای استان گلستان اجرا خواهد شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، علی نصیبی در گفتگو با خبرنگاران اظهارکرد: ۱۵۱ پروژه عمرانی جدید توسط دهیاری ها در روستاهای استان گلستان اجرا خواهد شد

وی افزود: بیش از ۵۰ میلیارد ریال از محل اعتبارات موضوع کمک های ماده ۵۸ سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور به ۱۵۱ روستای استان گلستان اختصاص یافته است.

نصیبی گفت: پیش بینی می شود در اجرای ۱۵۱ پروژه عمرانی جدید در روستاها، علاوه بر ۵۰ میلیارد ریال کمک سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور، ۷۲ میلیارد ریال از آورده دهیاری ها و مشارکت مردمی هزینه شده و پروژه های کوچک مقیاس و متوسط مذکور با اعتباری بالغ بر ۱۲۲ میلیارد ریال حداکثر طی چهار ماه به بهره برداری خواهد رسید.

وی اضافه کرد: این پروژه های عمرانی شامل بهسازی معابر، تکمیل پارک، جمع آوری و دفع آب های سطحی و غیره خواهد بود.

مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری گلستان ادامه داد: سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور همچنین در سال جاری، اعتبارات اجرای پنج پروژه عمرانی مرتبط با زیرساخت های گردشگری در روستاهای گلستان توسط دهیاری ها و همچنین تعمیرات خودروهای حمل پسماند قبل از سال ۹۳ دهیاری ها را با هزینه ای بالغ بر ۱۲ میلیارد ریال تقبل کرده که این اعتبارات به همراه آورده دهیاری در زمینه های فوق الذکر هزینه خواهد شد.

وی افزود: با توجه به پیگیری های انجام شده از سازمان شهرداری ها و دهیاری ها، ۶ مرحله اعتبارات سرانه دهیاری ها به زودی به حساب همه دهیاری های استان واریز می شود.

نصیبی با اشاره به اجرای پروژه های عمرانی متعدد در روستاهای گلستان توسط دهیاری ها تصریح کرد: دهیاری ها موظفند حداقل ۶۰ درصد بودجه محقق شده خود را صرف اجرای پروژه های عمرانی کنند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
واقعه  ۱۷ شهریور از زبان رهبر انقلاب

واقعه ۱۷ شهریور از زبان رهبر انقلاب

قیام مردمی ۱۷ شهریور هرچند در زمان خودش سرنوشت تلخی داشت، اما بروز آن عبرت‌هایی را به ملت ایران داد که رهبر انقلاب بر آن‌ها تأکید دارد و هشدار می‌دهد که جوانان خاطره آن را فراموش نکنند.
52میلیون واحد خون از سال 53 تا کنون اهدا شده است

52میلیون واحد خون از سال 53 تا کنون اهدا شده است

در حال حاضر به آمار تجمعی 52 میلیون اهدای خون رسیده ایم یعنی از بدو تاسیس سازمان در سال 1353 تا کنون 52 میلیون واحد خون توسط مردم عزیزمان اهدا شده است.