کد خبر: ۱۱۹۶۹۰
تاریخ انتشار: ۰۱ آذر ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۰
معاون دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان خبرداد
معاون دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان، گفت: کیت‌های تشخیص تست سریع کرونا در زنجان از هفته آینده مورد استفاده قرار می گیرد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، محمدرضا صائینی در گفتگو با خبرنگاران، با بیان اینکه بیماری کرونا دراستان زنجان روند صعودی به خود گرفته است، گفت: این استان در وضعیت قرمز شرایط کرونایی قرار دارد.

وی با بیان اینکه فوتی‌های کرونا در استان دو رقمی شده است، اظهار کرد: طی یک هفته گذشته فوتی‌ها درزنجان روزانه ۱۰ الی ۱۱ مورد بوده است.

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان، گفت: بستری‌های کرونا در استان هم روند صعودی گرفته و این نشان می‌دهد که مردم بهداشت فردی و اجتماعی را رعایت نکرده و کرونا را به شوخی گرفتند.

صائینی از کنترل بیماری کنترل در سطح محلات خبر داد و تاکید کرد: این طرح خانواده و خانه محور خواهد بود تا پیشگیری مناسب از روند شیوع بیماری کرونا گرفته شود.

وی ابراز کرد: دراین زمینه بسیج با همکاری دانشگاه علوم پزشکی در محلات این طرح را اجرایی خواهند کرد.

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان، گفت: از هفته آینده کیت‌های تشخیص تست سریع کرونا در زنجان استفاده می‌شود و ظرف ۲۵ دقیقه این امکان را می‌دهد که جواب تست کرونای افراد مشخص شود.

صائینی تصریح کرد: این طرح به صورت وسیع دراستان با همکاری بسیج اجرا خواهد شد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
واقعه  ۱۷ شهریور از زبان رهبر انقلاب

واقعه ۱۷ شهریور از زبان رهبر انقلاب

قیام مردمی ۱۷ شهریور هرچند در زمان خودش سرنوشت تلخی داشت، اما بروز آن عبرت‌هایی را به ملت ایران داد که رهبر انقلاب بر آن‌ها تأکید دارد و هشدار می‌دهد که جوانان خاطره آن را فراموش نکنند.
52میلیون واحد خون از سال 53 تا کنون اهدا شده است

52میلیون واحد خون از سال 53 تا کنون اهدا شده است

در حال حاضر به آمار تجمعی 52 میلیون اهدای خون رسیده ایم یعنی از بدو تاسیس سازمان در سال 1353 تا کنون 52 میلیون واحد خون توسط مردم عزیزمان اهدا شده است.