کد خبر: ۱۱۹۶۸۹
تاریخ انتشار: ۰۱ آذر ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۰
مدیرکل ثبت احوال چهارمحال و بختیاری:
مدیرکل ثبت احوال چهارمحال و بختیاری گفت: ۷۰۷ هزار نفر در چهارمحال و بختیاری کارت ملی هوشمند دریافت کردند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، عبدالرضا کریمی در گفت و گو با خبرنگاران با اشاره به اینکه ۷۰۷ هزار نفر در چهارمحال و بختیاری کارت ملی هوشمند دریافت کردند، اظهار داشت: بیش از ۹۳ درصد از واجدان شرایط کارت ملی خود را در این استان دریافت کردند.

مدیرکل ثبت احوال چهارمحال و بختیاری بیان کرد: در حال حاضر کارت هوشمند ملی بیش از ۱۰ هزار نفر صادر شده است و آماده تحویل به متقاضیان است.

وی ادامه داد: بیش از ۴۵ هزار نفر از واجدان شرایط اخذ کارت ملی هوشمند تاکنون ثبت نام نکرده اند.

مدیرکل ثبت احوال چهارمحال و بختیاری بیان کرد: صدور کارت‌های هوشمند برای واجد الشرایط در کوتاه‌ترین زمان از مهمترین اهداف ثبت احوال چهارمحال و بختیاری است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
مزایای یکپارچه سازی متروی تهران و حومه/ روزانه جابجایی 830 هزار مسافر مترو با وجود کرونا

مزایای یکپارچه سازی متروی تهران و حومه/ روزانه جابجایی 830 هزار مسافر مترو با وجود کرونا

مدیر عامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه با اشاره به اینکه کرونا مانعی برای جابجایی مسافران نبوده و برای کنترل این بیماری باید از درب منزل اقدام شود، از پیشنهاد طرح یکپارچه سازی متروی حومه استقبال کرده و گفت: به شرط دیده شدن منابع مالی و تامین امکانات بسیار طرح مفیدی خواهد بود.
واقعه  ۱۷ شهریور از زبان رهبر انقلاب

واقعه ۱۷ شهریور از زبان رهبر انقلاب

قیام مردمی ۱۷ شهریور هرچند در زمان خودش سرنوشت تلخی داشت، اما بروز آن عبرت‌هایی را به ملت ایران داد که رهبر انقلاب بر آن‌ها تأکید دارد و هشدار می‌دهد که جوانان خاطره آن را فراموش نکنند.