کد خبر: ۱۱۹۶۸۸
تاریخ انتشار: ۰۱ آذر ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۰
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان ایلام خبر داد
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان ایلام از اعمال محدودیت های ترافیکی و منع تردد در خیابان های تختی و صاحب الزمان (ع) و سمندری شهر ایلام خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، ابوالفضل کهزادی اظهار کرد: این اقدام در راستای مصوبه ستاد مقابله با ویروس کرونای استان با همکاری سایر دستگاه‌های مسئول به منظور محدودسازی دسترسی‌ها به هسته مرکزی شهر در حال انجام است.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان افزود: این طرح همزمان با طرح منع رفت و آمد در مبادی شهر ایلام از فردا با قاطعیت بیشتری اجرا و از رفت و آمد خودروهای با پلاک شخصی به سمت نواحی مرکزی شهر ایلام خودداری می‌شود.

وی تصریح کرد: تردد تاکسی، اتوبوس، وسایل نقلیه امدادی، انتظامی، وانت بارهای حامل کالا مشمول این ممنوعیت‌ها نمی‌شوند.

کهزادی در ادامه با تاکید بر پرهیز از تردد به سمت معابر مرکزی شهر ایلام، گفت: در صورت اصرار بر تخلف مبلغ ۲۰۰ هزار تومان جریمه برای ناقضان پروتکل‌های بهداشتی در نظر گرفته می‌شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
مزایای یکپارچه سازی متروی تهران و حومه/ روزانه جابجایی 830 هزار مسافر مترو با وجود کرونا

مزایای یکپارچه سازی متروی تهران و حومه/ روزانه جابجایی 830 هزار مسافر مترو با وجود کرونا

مدیر عامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه با اشاره به اینکه کرونا مانعی برای جابجایی مسافران نبوده و برای کنترل این بیماری باید از درب منزل اقدام شود، از پیشنهاد طرح یکپارچه سازی متروی حومه استقبال کرده و گفت: به شرط دیده شدن منابع مالی و تامین امکانات بسیار طرح مفیدی خواهد بود.
واقعه  ۱۷ شهریور از زبان رهبر انقلاب

واقعه ۱۷ شهریور از زبان رهبر انقلاب

قیام مردمی ۱۷ شهریور هرچند در زمان خودش سرنوشت تلخی داشت، اما بروز آن عبرت‌هایی را به ملت ایران داد که رهبر انقلاب بر آن‌ها تأکید دارد و هشدار می‌دهد که جوانان خاطره آن را فراموش نکنند.