کد خبر: ۱۱۹۶۸۶
تاریخ انتشار: ۰۱ آذر ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۰
به جز کاشان و آران و بیدگل؛
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: یک هزار و ۱۷۹ بیمار جدید مبتلا به کرونا در استان اصفهان به جز دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل شناسایی شده است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، آرش نجیمی در گفت‌وگو با خبرنگاران با اشاره به آخرین وضعیت شیوع کرونا در استان اصفهان اظهار داشت: در یک روز اخیر، یک هزار و ۱۷۹ بیمار جدید مبتلا به کرونا در استان اصفهان به جز دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل شناسایی شده است.

وی افزود: از این تعداد بیمار جدید مبتلا به کرونا ۲۸۰ بیمار در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بستری شده آمد.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان تعداد کل بیماران مبتلا به کرونای بستری در مراکز درمانی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان را دو هزار و ۷۵ نفر اعلام کرد و گفت: از این تعداد ۳۷۹ بیمار در بخش مراقبت‌های ویژه نگهداری می‌شوند.

وی تعداد مرگ و میر بیماران مشکوک به کرونا طی ۲۴ ساعت اخیر را ۴۶ نفر اعلام کرد و افزود: از این تعداد تست ۲۸ نفر مثبت کرونا بوده است.

نجیمی ادامه داد: همچنین طی ۲۴ ساعت اخیر ۲۰۲ بیمار مبتلا به کرونا بهبود یافته و از مراکز درمانی ترخیص شده‌اند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
واقعه  ۱۷ شهریور از زبان رهبر انقلاب

واقعه ۱۷ شهریور از زبان رهبر انقلاب

قیام مردمی ۱۷ شهریور هرچند در زمان خودش سرنوشت تلخی داشت، اما بروز آن عبرت‌هایی را به ملت ایران داد که رهبر انقلاب بر آن‌ها تأکید دارد و هشدار می‌دهد که جوانان خاطره آن را فراموش نکنند.
52میلیون واحد خون از سال 53 تا کنون اهدا شده است

52میلیون واحد خون از سال 53 تا کنون اهدا شده است

در حال حاضر به آمار تجمعی 52 میلیون اهدای خون رسیده ایم یعنی از بدو تاسیس سازمان در سال 1353 تا کنون 52 میلیون واحد خون توسط مردم عزیزمان اهدا شده است.