کد خبر: ۱۱۹۶۸۳
تاریخ انتشار: ۰۱ آذر ۱۳۹۹ - ۱۹:۳۱
مدیرعامل سازمان عمران شهرداری مشهد:
مدیرعامل سازمان عمران شهرداری مشهد گفت: پروژه‎های عمرانی این کلانشهر از پیشرفت مناسبی برخوردار است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، امیر سیاوش حجازی اظهار کرد: زیرگذر دوربرگردان شهید برونسی که جهت کاهش بار ترافیکی مسیر برگشت بولوار وکیل آباد در حال اجرا است ۵۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و ۸۲ روز تا بهره برداری آن زمان داریم.

وی تصریح کرد: پروژه مسیر دسترسی از جلوخان فردوسی به کهن دژ نیز شش روز تا اتمام عملیات عمرانی فاصله دارد و در مراحل پایانی اجرا قرار دارد.

مدیرعامل سازمان عمران شهرداری مشهد افزود: پروژه احداث پل سواره رو و مسیر دسترسی به سردخانه از هشت درصد پیشرفت و پروژه احداث بوستان ۵ هکتاری مهریز حاضر از ۵.۵ درصد و پروژه پیاده روسازی ملک آباد با اعتباری بالغ بر ۱۲۰ میلیارد ریال از ۶.۵ درصد پیشرفت فیزیکی برخوردار است.

وی به پروژه مسیر تعریض میدان پنجتن تا جمعه بازار شهید شوشتری نیز اشاره کرد و گفت: با توجه به ترافیک شدید در مسیر دسترسی به جمعه بازار شهید شوشتری مقرر شد، تا مسیر مذکور با هدف کاهش ترافیک، کاهش آلودگی و کاهش زمان رانندگی تعریض شود، که این پروژه اکنون نزدیک به ۱۱ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
مزایای یکپارچه سازی متروی تهران و حومه/ روزانه جابجایی 830 هزار مسافر مترو با وجود کرونا

مزایای یکپارچه سازی متروی تهران و حومه/ روزانه جابجایی 830 هزار مسافر مترو با وجود کرونا

مدیر عامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه با اشاره به اینکه کرونا مانعی برای جابجایی مسافران نبوده و برای کنترل این بیماری باید از درب منزل اقدام شود، از پیشنهاد طرح یکپارچه سازی متروی حومه استقبال کرده و گفت: به شرط دیده شدن منابع مالی و تامین امکانات بسیار طرح مفیدی خواهد بود.
واقعه  ۱۷ شهریور از زبان رهبر انقلاب

واقعه ۱۷ شهریور از زبان رهبر انقلاب

قیام مردمی ۱۷ شهریور هرچند در زمان خودش سرنوشت تلخی داشت، اما بروز آن عبرت‌هایی را به ملت ایران داد که رهبر انقلاب بر آن‌ها تأکید دارد و هشدار می‌دهد که جوانان خاطره آن را فراموش نکنند.