کد خبر: ۱۱۹۶۸۲
تاریخ انتشار: ۰۱ آذر ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۲
معاون مالی و اقتصادی شهرداری بندرعباس از اجرایی شدن طرح تخفیفات ویژه عوارض این شهرداری تا پایان آذرماه سال جاری خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، محمد رستمی سیاهویی در گفت و گو با خبرنگاران اظهار کرد: شهرداری بندرعباس هر سال طی مناسبت‌های مختلف تخفیفات ویژه‌ای برای پرداخت کنندگان عوارض در زمان تعیین شده در نظر می‌گیرد.

وی با بیان اینکه این تخفیفات پس از اخذ مجوز و مصوبه از سوی شورای اسلامی شهر اجرایی می‌شود، افزود: همه از تأثیرات منفی کرونا در جهان، خصوصاً بر حوزه اقتصاد مطلع بوده و ارائه این تخفیفات راهکاری برای کاهش فشار بر جامعه است.

معاون مالی و اقتصادی شهرداری بندرعباس خاطرنشان کرد: خوشبختانه در این مسئله نیز با موافقت و همراهی اعضای شورای اسلامی شهر تخفیفات ویژه‌ای برای متقاضیان لحاظ شده است.

وی تصریح کرد: این تخفیفات در بخش پروانه ساختمانی، چک‌های سررسید نشده، حرف و مشاغل و همچنین پروانه ساختمانی در بافت فرسوده پیش‌بینی شده است.

رستمی سیاهویی عنوان کرد: در طرح تصویب شده که اکنون به مرحله اجرا رسیده و تا پایان آذرماه نیز مهلت دارد، برای صدور پروانه ساختمانی ۱۵ درصد، وصول چک‌های سررسید نشده ۱۴ درصد و حرف و مشاغل ۱۵ درصد تخفیف پیش‌بینی شده است.

وی گفت: شهرداری بندرعباس همواره تخفیفات و تسهیلات ویژه‌ای برای بافت‌های فرسوده در نظر گرفته که در طرح جاری نیز ۵۷ درصد تخفیف صدور پروانه ساختمانی در این مناطق لحاظ شده است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
مزایای یکپارچه سازی متروی تهران و حومه/ روزانه جابجایی 830 هزار مسافر مترو با وجود کرونا

مزایای یکپارچه سازی متروی تهران و حومه/ روزانه جابجایی 830 هزار مسافر مترو با وجود کرونا

مدیر عامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه با اشاره به اینکه کرونا مانعی برای جابجایی مسافران نبوده و برای کنترل این بیماری باید از درب منزل اقدام شود، از پیشنهاد طرح یکپارچه سازی متروی حومه استقبال کرده و گفت: به شرط دیده شدن منابع مالی و تامین امکانات بسیار طرح مفیدی خواهد بود.
واقعه  ۱۷ شهریور از زبان رهبر انقلاب

واقعه ۱۷ شهریور از زبان رهبر انقلاب

قیام مردمی ۱۷ شهریور هرچند در زمان خودش سرنوشت تلخی داشت، اما بروز آن عبرت‌هایی را به ملت ایران داد که رهبر انقلاب بر آن‌ها تأکید دارد و هشدار می‌دهد که جوانان خاطره آن را فراموش نکنند.