کد خبر: ۱۱۹۶۸۱
تاریخ انتشار: ۰۱ آذر ۱۳۹۹ - ۱۹:۳۰
رییس سازمان مدیریت پسماند شهرداری ارومیه گفت: در هشت ماه گذشته، ۱۰۰ تن زباله کرونایی با نظارت این سازمان در محل ویژه با رعایت نکات بهداشتی و بعد از بی‌خطرسازی دفن شده است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، احمد یوسفی با بیان اینکه روزانه یک تن زباله کرونایی و شبه کرونایی با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی در محل ویژه، دفن می‌شود، اظهار داشت: زباله‌های کرونایی توسط اکیپ‌های مجهز به لباس ویژه و با رعایت کامل نکات بهداشتی جمع‌آوری می‌شود.

وی اضافه کرد: خودرو ویژه حمل زباله‌های کرونایی و تمام خودروهای حمل پسماند به صورت مستمر در ارومیه ضدعفونی می‌شوند.

رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری ارومیه ادامه داد: در مجموع هشت ماه گذشته، ۱۰۰ تن زباله کرونایی با نظارت این سازمان در محل ویژه با رعایت نکات بهداشتی و بعد از بی‌خطرسازی دفن شده است.

یوسفی از شهروندان درخواست کرد: تا دستکش پلاستیکی، شیلد و ماسک خود را در سطح معابر یا درون مخازن رها نکنند زیرا جان پاکبانان و افرادی که زباله‌گردی می‌کنند، به خطر می‌افتد.

وی تاکید کرد: شهروندان باید دستکش و ماسک خود را درون کیسه‌ای مجزا قرار داده و درب کیسه را محکم ببندند.


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
واقعه  ۱۷ شهریور از زبان رهبر انقلاب

واقعه ۱۷ شهریور از زبان رهبر انقلاب

قیام مردمی ۱۷ شهریور هرچند در زمان خودش سرنوشت تلخی داشت، اما بروز آن عبرت‌هایی را به ملت ایران داد که رهبر انقلاب بر آن‌ها تأکید دارد و هشدار می‌دهد که جوانان خاطره آن را فراموش نکنند.
52میلیون واحد خون از سال 53 تا کنون اهدا شده است

52میلیون واحد خون از سال 53 تا کنون اهدا شده است

در حال حاضر به آمار تجمعی 52 میلیون اهدای خون رسیده ایم یعنی از بدو تاسیس سازمان در سال 1353 تا کنون 52 میلیون واحد خون توسط مردم عزیزمان اهدا شده است.