کد خبر: ۱۱۹۶۶۷
تاریخ انتشار: ۰۱ آذر ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۴
شهردار مشهد در نشست با شورای معتمدین شهرک طرق؛
شهردار مشهد در پاسخ به درخواست ساکنان شهرک طرق برای ساماندهی کال واقع در این محل، گفت: آمادگی این را داریم تا در صورت تحویل حریم کال به شهرداری مشهد کال طرق را کف سازی، بدنه سازی و حریم آن را به پارک خطی تبدیل کنیم.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، محمد رضا کلائی در نشست با شورای معتمدین شهرک طرق که با حضور شهناز رمارم عضو هیئت رئیسه شورای شهر برگزار شد، افزود: یکی از اولویت های مدیریت شهری بازآفرینی محلات هدف است که در همین راستا دفاتر تسهیلگری برای جلب مشارکت مردم از جمله در شهرک طرق راه اندازی شده است.
وی اضافه کرد: خوشبختانه سند توسعه طرق از سوی دفتر تسهیلگری این منطقه آماده و ارائه شده است که در آن مطالبات و خواسته های ساکنان مورد توجه قرارگرفته است.
وی با بیان اینکه یکی از درخواست های ساکنان راه اندازی دفتر پیشخوان در طرق جهت تسهیل در پاسخگویی به آنها است، اظهارکرد: ما نیز موافق راه اندازی دفتر پیشخوان در طرق هستیم لذا این موضوع هرچه سریع تر باید پیگیری و اجرایی شود. همچنین محدوده ایوان طرق نیز تحت پوشش دفتر تسهیلگری قرارگیرد.
کلائی درخصوص بازگشایی و تعریض بولوار ولی عصر(عج) به عنوان یکی دیگر از مطالبات ساکنان این شهرک تصریح کرد: با توجه به اینکه تعریض این معبر نیاز به تملک تعدادی پلاک واقع در مسیر را دارد، سازمان زمین و مسکن باید اعتبار لازم را در اختیار شهرداری منطقه قراردهد.
شهردار مشهد ادامه داد: یکی از مشکلات شهرک طرق کال واقع در این محدوده است که ساکنان درخواست ساماندهی آن را دارند، ما برای ساماندهی کال و تبدیل حاشیه آن به پارک خطی آمادگی داریم، اما این کار نیازمند تحویل اراضی حریم و بسترکال از سوی آب منطقه ای به شهرداری است که آن را پیگیری خواهیم کرد.
وی در پاسخ به یکی دیگر از مطالبات ساکنان شهرک طرق در راستای تجهیز سالن ورزشی ویژه بانوان این شهرک و همچنین تکمیل فضای سبز و تامین نور جاده محمد آباد به طرق نیز، افزود: آماده همکاری برای تجهیز سالن ورزشی هستیم و تامین نور و تکمیل فضای سبز جاده محمد آباد به طرق را نیز پیگیری خواهیم کرد.
کلائی در خصوص کمبود فرهنگسرا و فضای فرهنگی درطرق نیز گفت: در صورت تامین زمین نسبت به احداث کتابخانه در شهرک طرق اقدام خواهیم کرد .
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
واقعه  ۱۷ شهریور از زبان رهبر انقلاب

واقعه ۱۷ شهریور از زبان رهبر انقلاب

قیام مردمی ۱۷ شهریور هرچند در زمان خودش سرنوشت تلخی داشت، اما بروز آن عبرت‌هایی را به ملت ایران داد که رهبر انقلاب بر آن‌ها تأکید دارد و هشدار می‌دهد که جوانان خاطره آن را فراموش نکنند.
52میلیون واحد خون از سال 53 تا کنون اهدا شده است

52میلیون واحد خون از سال 53 تا کنون اهدا شده است

در حال حاضر به آمار تجمعی 52 میلیون اهدای خون رسیده ایم یعنی از بدو تاسیس سازمان در سال 1353 تا کنون 52 میلیون واحد خون توسط مردم عزیزمان اهدا شده است.