کد خبر: ۱۱۹۶۵۹
تاریخ انتشار: ۰۱ آذر ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۵
معاون اجتماعی پلیس فارس اعلام کرد:
معاون اجتماعی پلیس فارس از دستگیری قاتل در کمتر از ۲۰ دقیقه توسط ماموران انتظامی در شهر «صدرا» خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سرهنگ کاووس محمدی بیان کرد: از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ خبری مبنی بر وقوع یک فقره درگیری منجر به قتل در شهر صدرا به مأموران اعلام شد و موضوع به صورت ویژه در دستور کار قرار گرفت.

او تصریح کرد: بلافاصله مأموران به محل مورد نظر اعزام و در بررسی‌های اولیه مطلع شدند که در پی مشاجره لفظی بین دو نوجوان ۲۰ و ۲۲ ساله، فرد ۲۰ ساله با ضربات چاقو به قتل رسیده است.

محمدی با بیان اینکه قاتل ۲۲ ساله بلافاصله از صحنه درگیری متواری شده است، عنوان داشت: مأموران انتظامی سریعاً با اجرای طرح مهار و ترفندهای خاص پلیسی موفق شدند در کمتر از ۲۰ دقیقه ضارب را که با یک سواری پراید قصد فرار داشت در یکی از محله‌های شهر صدرا شناسایی و آن را دستگیر کنند.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان با بیان اینکه متهم دستگیر شده برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شد، خاطر نشان کرد: علت اصلی این درگیری مشکلات شخصی بین طرفین بوده است.
برچسب ها: شهرفردا ، فارس ، دستگیری
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
واقعه  ۱۷ شهریور از زبان رهبر انقلاب

واقعه ۱۷ شهریور از زبان رهبر انقلاب

قیام مردمی ۱۷ شهریور هرچند در زمان خودش سرنوشت تلخی داشت، اما بروز آن عبرت‌هایی را به ملت ایران داد که رهبر انقلاب بر آن‌ها تأکید دارد و هشدار می‌دهد که جوانان خاطره آن را فراموش نکنند.
52میلیون واحد خون از سال 53 تا کنون اهدا شده است

52میلیون واحد خون از سال 53 تا کنون اهدا شده است

در حال حاضر به آمار تجمعی 52 میلیون اهدای خون رسیده ایم یعنی از بدو تاسیس سازمان در سال 1353 تا کنون 52 میلیون واحد خون توسط مردم عزیزمان اهدا شده است.