کد خبر: ۱۱۹۶۵۵
تاریخ انتشار: ۰۱ آذر ۱۳۹۹ - ۲۰:۱۴
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان همدان عنوان کرد
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان همدان گفت: پلیس راهور همدان از تجهیزات الکترونیکی برای برخورد با تردد پلاک‌های غیر بومی استفاده خواهد کرد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سرهنگ علی فکری گفت: در راستای اجرای مصوبات ستاد ملی کرونا و جلوگیری از ترددهایی که از قبل ممنوع اعلام شده، ممنوعیت‌های تردد در استان همدان اعمال می‌شود و خودروهای دارای پلاک بومی حق خروج از شهر و خودروهای دارای پلاک غیر بومی حق ورود به شهرهای استان را نخواهند داشت.

فکری گفت: اعمال محدودیت‌ها در سه مبدا ورودی تقاطع بابک، پل غدیر (سه راهی فرهنگیان) و بلوار سید جمال الدین اسدآبادی اجرایی می‌شود.

وی افزود: با توجه به دستورالعمل واصله از ابتدای شروع طرح و از اول اذرماه نسبت به محدود کردن ورود و خروج‌های خودروها در مبادی ورودی، عوامل پلیس راهور با خودروهای غیر مجاز با توجه به قرمز بودن وضعیت شهر همدان برخورد شده و این خودروها مبلغ ۱۰ میلیون ریال جریمه خواهند شد.

فکری ادامه داد: ممنوعیت‌های موجود به صورت ۲۴ ساعته بوده و در تمام ساعات شبانه روز و تا پایان اعلام طرح که منوط به تصمیمات ستاد ملی مبارزه با کرونا است این طرح با قوت اجرا خواهد شد.

وی بیان داشت: پلیس راهور از تجهیزات الکترونیکی برای برخورد با پلاک‌های غیر بومی استفاده خواهد کرد.

رئیس پلیس راهور استان اظهار کرد: این طرح به صورت شهر به شهر بوده و ورود سایر پلاک‌های شهرستان‌های همدان امکان تردد در داخل شهر همدان و بالعکس را نخواهند داشت.

فکری افزود: تردد خودروهای باری، عمومی و مسافربری بلامانع خواهد بود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
واقعه  ۱۷ شهریور از زبان رهبر انقلاب

واقعه ۱۷ شهریور از زبان رهبر انقلاب

قیام مردمی ۱۷ شهریور هرچند در زمان خودش سرنوشت تلخی داشت، اما بروز آن عبرت‌هایی را به ملت ایران داد که رهبر انقلاب بر آن‌ها تأکید دارد و هشدار می‌دهد که جوانان خاطره آن را فراموش نکنند.
52میلیون واحد خون از سال 53 تا کنون اهدا شده است

52میلیون واحد خون از سال 53 تا کنون اهدا شده است

در حال حاضر به آمار تجمعی 52 میلیون اهدای خون رسیده ایم یعنی از بدو تاسیس سازمان در سال 1353 تا کنون 52 میلیون واحد خون توسط مردم عزیزمان اهدا شده است.