کد خبر: ۱۱۹۴۹۵
تاریخ انتشار: ۲۶ آبان ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۳
فرمانده انتظامی لرستان:
فرمانده انتظامی لرستان، گفت: بازاریاب کلاهبردار با مبلغ ۶۷۰ میلیارد ریال کلاهبرداری در خرم‌آباد دستگیر شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سردار محمد مهدیان نسب در جمع خبرنگاران، گفت: در پی مراجعه تعدادی مالباخته به پلیس آگاهی استان و اعلام شکایت علیه فردی کلاهبردار که با وعده‌های توخالی و به کارگیری روش‌های متقلبانه مبالغ هنگفتی را از آنها کلاهبرداری کرده است، موضوع در دستور کار کارآگاهان مبارزه با جعل و کلاهبرداری قرار گرفت.

وی، افزود: در تحقیقات صورت گرفته مشخص شد کلاهبردار خود را به عنوان بازاریاب معرفی می‌کند و به بهانه مشارکت در فعالیت‌های اقتصادی و خرید مواد غذایی از ۴۲ شهروند خرم آبادی مبلغ ۶۷۰ میلیارد ریال دریافت و با این ترفند از مالباختگان کلاهبرداری کرده است.

فرمانده انتظامی لرستان، اظهار داشت: مأموران با کارهای اطلاعاتی متهم را در خرم آباد شناسایی و در مخفیگاهش دستگیر و به جرم خود اعتراف کرد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
زمین‌لرزه ۵.۵ ریشتری در هرمزگان/تاکنون تلفاتی گزارش نشده است

زمین‌لرزه ۵.۵ ریشتری در هرمزگان/تاکنون تلفاتی گزارش نشده است

بامداد شنبه (۲۷ دی) زمین‌لرزه‌ای‌ به بزرگی ۵/۵ ریشتر در عمق ۱۹ کیلومتری زمین، مرز خلیج فارس، جزیره قشم و هرمزگان - حوالی کنگ در استان هرمزگان را لرزاند.
نامه به کودکی که هرگز زاده نشد!

نامه به کودکی که هرگز زاده نشد!

شجاعت خواهرِ خوش بینیه، من خوش بین نبودم چون شجاع نبودم! درد با ما به دنیا میاد، با ما قد می کشه و باهامون اُخت می شه، جوری که حس می کنیم مثِ دست و پا همیشه باید باهامون باشه.