کد خبر: ۱۱۹۴۶۷
تاریخ انتشار: ۲۵ آبان ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۹
عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران در تذکری درباره عدم تعطیلی تهران با توجه به شرایط کرونایی گفت: شهر تهران با درنظر گرفتن شرایط ممنوعیت ورود و خروج باید به مدت معلومی تعطیل اعلام شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،حجت نظری امروز در تذکر پیش از دستور خود در جلسه علنی شورای شهر گفت:‌ تذکر امروزم، تکرار تذکری است که هفته گذاشته بنده و تعدادی از همکارانم در شورای شهر در مورد تعطیلی تهران مطرح کردیم و امروز هم مجبور شدم تذکرم به دولت را در مورد عدم تعطیلی دو هفته ای تهران تکرار کنم، چرا که متاسفانه همچنان ترتیب اثر داده نشده است.

وی افزود:جای تعجب دارد که نمایندگان مردم در شورای شهر تهران با این تعطیلی موافقند. استاندار تهران هم در مصاحبه‌ای که انجام داده، گفته که با این تعطیلی موافق است. آقای واعظی که رییس دفتر رییس جمهور است نیز  در این مورد نیز مصاحبه کرده و گفتند که آقای رییس جمهور هم موافق تعطیلی است.

نظری با بیان اینکه حالا اینجا سوال اساسی که پیش می‌آید، این است که پس واقعا ناراضی کیست؟ افزود:وقتی مردم، نمایندگان مردم در شورا، استانداری و به گفته آقای واعظی، رییس جمهور هم راضی هستند، ناراضی چه کسی است و چرا واقعا شهر تهران تعطیل نمی شود؟

عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر اضافه کرد که چه تعداد از شهروندان تهرانی باید هر روز جلوی چشم ما پرپر شوند تا به این نتیجه برسید که باید شهر تعطیل شود؟ واقعا نمیدانم دولت دنبال چیست و این میزان از  عدم شفافیت تا کجا باید ادامه پیدا کند؟ بالاخره بگویند اگر همه موافقند چرا شهر تعطیل نمی شود و چه اتفاقی باید رخ دهد که ما فکر کنیم بحران است ؟

نظری افزود:اگر  در شرایطی که میزان فوتی های روزانه در تهران بیشتر از ظزفیت یک هواپیما شده و هنوز به این نتیجه نرسیده‌اید که شرایط بحرانی است، پس دیگر باید چه اقدامی انجام شود که بگوییم ما به بحران رسیده‌ایم. به دولت تذکر جدی می‌دهم  و امیدوارم که ترتیب اثر داده شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
حضور در انتخابات جدای از میدان رقابت مسابقه برای ماندن در مسیر انقلاب است

حضور در انتخابات جدای از میدان رقابت مسابقه برای ماندن در مسیر انقلاب است

دبیرکل انجمن نسل سومی‌ها و جوانان انقلابی مسلمانکفت: برای بقای انقلاب و تداوم راه صدها هزار شهید معتقدیم حضور در انتخابات جدای از میدان رقابت افراد برای نشان دادن شایستگی‌های خود، رقابت و مسابقه برای ماندن در مسیر انقلاب است.
اعمال شب و روز عید سعید قربان

اعمال شب و روز عید سعید قربان

اعمال شب و روز عید سعید قربانبه گزارش خبرنگار حوزه قرآن و عترت گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان، عید سعید قربان هم مانند دیگر مناسبت‌های مذهبی اعمال خاصی دارد که برای انجام آن‌ها فضیلت‌های بسیاری تعریف شده است. در این گزارش اعمال شب و روز این عید خجسته گرد آوری شده است.