کد خبر: ۱۱۹۱۳۵
تاریخ انتشار: ۱۸ آبان ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۳
رئیس بنیاد امور بیماری‌های خاص:
رئیس بنیاد امور بیماری‌های خاص گفت: بیماران خاص مواظب باشند کرونا در کمین همه است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، فاطمه هاشمی در مورد اهمیت توجه بیشتر به سلامتی بیماران خاص در روزهای کرونایی، افزود: بیماری‌های زمینه‌ای شرایط خاصی دارد و لازم است بیماران با رعایت پروتکل‌های بهداشتی از خود در مقابل ویروس کرونا مراقبت کنند.

رئیس بنیاد بیماری‌های خاص در ادامه گفت: به دلیل اینکه بیماران خاص نیاز به مراقبت‌های ویژه دارند و مرتب به مراکز درمانی مراجعه می‌کنند باید از بهداشتی بودن آن محیط اطمینان کامل داشته باشند و کمتر اجازه ملاقات و عیادت را به افراد دیگر بدهند.

وی در مورد اینکه این ویروس هر فرد سالمی را هم می‌تواند تهدید کند، توضیح داد: هیچکس نمی‌تواند صد در صد در مقابل این ویروس در امان باشد مگر افرادی که با جدیت تمام همه پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنند. ماسک زدن، شستن مرتب دست‌ها، حفظ فاصله اجتماعی و تنها در صورت نیاز از منزل خارج شدن باعث حفظ سلامت کل جامعه است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
روز اهدای خون پیروان ادیان الهی رسمیت یافتن یک وفاق دیرینه

روز اهدای خون پیروان ادیان الهی رسمیت یافتن یک وفاق دیرینه

نمایندگان ادیان الهی در مجلس شورای اسلامی، شامگاه امروز با حضور در اداره کل انتقال خون تهران به نمایندگی از تمامی هموطنان هم کیش خود در سراسر ایران درحرکتی نمادین دوشادوش هم با اهدای خون در نجات جان هموطنان نیازمند به خون مشارکت جستند.
ضرورت ارتقای کیفیت زندگی شهروندان و توسعه اقتصادی حمل و نقل

ضرورت ارتقای کیفیت زندگی شهروندان و توسعه اقتصادی حمل و نقل

رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران گفت: ارتقای کیفیت زندگی شهروندان و توسعه اقتصادی حمل و نقل از ضرورتهای بیان شده در کتاب اقتصاد حمل و نقل شهری است.