کد خبر: ۱۱۹۰۵۴
تاریخ انتشار: ۱۵ آبان ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۲
دبیر شورای شهر تبریز عملکرد کارکنان وادی رحمت شهرداری تبریز در کشور تقدیر کرد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سعید نیکوخصلت در صفحه اینستاگرام خود نوشت:

"برای قدردانی از فعالیت‌های نفس گیر کارکنان وادی رحمت و آگاهی از وضعیت قبور و رعایت نکات ایمنی و بهداشتی، فرصتی شد تا به اتفاق همکاران، بازدیدی از وادی رحمت به عمل آوریم.

با توجه به گزارشات دریافتی در این زمینه عملکرد شهرداری در سطح کشور درخور توجه بوده است و همکاران شورا نیز تاکید داشتند تا در خصوص تشویق از بابت حسن انجام کار اقداماتی انجام گیرد.

داستان‌های بسیاری از شخصیت‌های بزرگ به خاطر دارم که یکی از راه‌های تهذیبِ نفسِ خود را بودن در کنار جذامیان و یا کفن و دفن اموات دانسته اند و بنابراین می دانم که باید احترام خاصی را برای کسانی که در این ورطه فعالیت دارند قائل بود و البته این را هم می دانم که در چنین فضاهایی نباید بیش از حد لازم رفت و آمد نمود و هنگام حضور نیز باید ذکر نام خدا، دعا و فاتحه را آگاهانه و از درون قلب و با خلوص کامل انجام داد.

به هر حال روزهای عجیبی را پشت سر می‌گذاریم؛ سرعت تغییر نگرش‌ها، تغییر عادات و بعضی فرهنگ‌ها چنان زیاد شده است که فرصتی برای تعمق، تأمل و بازنگری برایمان وجود ندارد.

دیگر، از تشریفات دست و پا گیر خبری نیست و در مقابل خاکسپاری‌های غریبانه و برگزاری ساده مراسم ازدواج را شاهد هستیم. دیگر از خوابگاه‌های دانشجویی، کلاس‌های درس و استادیوم‌ها و تجمعات شلوغ و بسیار موارد دیگر خبری نیست.

بنابراین به نظر می‌رسد که به راستی وارد عصر جدیدی از زندگی شده‌ایم؛ به جای نفرین این حادثه و رخدادهایی که بر سرمان می‌آید؛ سرعت سازگاری خود را باید افزایش دهیم و تلاش کنیم تا مضامین مهم و نهفته در بطن این رویدادهای جدید را دریابیم و وظایف و تعهدات خود را تشخیص دهیم."
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
حضور در انتخابات جدای از میدان رقابت مسابقه برای ماندن در مسیر انقلاب است

حضور در انتخابات جدای از میدان رقابت مسابقه برای ماندن در مسیر انقلاب است

دبیرکل انجمن نسل سومی‌ها و جوانان انقلابی مسلمانکفت: برای بقای انقلاب و تداوم راه صدها هزار شهید معتقدیم حضور در انتخابات جدای از میدان رقابت افراد برای نشان دادن شایستگی‌های خود، رقابت و مسابقه برای ماندن در مسیر انقلاب است.
اعمال شب و روز عید سعید قربان

اعمال شب و روز عید سعید قربان

اعمال شب و روز عید سعید قربانبه گزارش خبرنگار حوزه قرآن و عترت گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان، عید سعید قربان هم مانند دیگر مناسبت‌های مذهبی اعمال خاصی دارد که برای انجام آن‌ها فضیلت‌های بسیاری تعریف شده است. در این گزارش اعمال شب و روز این عید خجسته گرد آوری شده است.