کد خبر: ۱۱۹۰۲۴
تاریخ انتشار: ۱۴ آبان ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۷
شهرداری تهران با رأی اکثر اعضای شورای شهر ملزم به ساخت و ایجاد خانه تهران شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، در صحن شورای شهر یک فوریت طرح الزام شهرداری به ساماندهی موزه‌های زیر مجموعه آن مورد بحث و گفت‌وگو قرار گرفت و اعضای شورا نظرات‌شان را در مورد این طرح اعلام کردند.

احمد مسجدجامعی به عنوان موافقان اجرایی این طرح اظهار داشت:‌شهرداری پایتخت 50 موزه دارد که برای نگهداشت آنها سال‌هاست هزینه‌های فراوانی انجام داده است.

وی افزود: متأسفانه اداره موزه‌های زیر مجموعه شهرداری به صورت یکپارچه و با برنامه‌ریزی انجام نگرفته در حالی که هم سازمان فرهنگی هنری شهرداری و هم برخی شهرداری‌های مناطق موزه‌داری می‌کنند.

این عضو شورای شهر تهران گفت:‌هم‌‌افزا نبودن این موزه‌ها علیرغم هزینه‌های بالا جهت نگهداشت آن دردسرساز شده و برخی از این موزه‌ها حتی بازدید به اندازه ماه‌های سال هم ندارند و این به نوعی اتلاف سرمایه‌ها به شمار می‌رود.

سرانجام یک فوریت طرح الزام شهرداری به ساماندهی موزه‌های تحت مدیریتش با رأی اکثریت شورای شهر به تصویب رسید.

در ادامه صحن امروز شورای شهر احمد مسجدجامعی عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورا طرح الزام شهرداری به ایجاد خانه تهران را در صحن شورا مطرح کرد.

در ادامه محسن هاشمی بیان داشت: به دلیل اینکه کرونا شیوع پیدا کرده و موضوعات قابل طرح فراوان است باید از این مسائل روشن هر چه سریع‌تر عبور کنیم.

سرانجام فوریت طرح الزام شهرداری به ایجاد خانه تهران نیز با رأی مثبت اکثر حاضران در صحن شورا به تصویب رسید.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
حضور در انتخابات جدای از میدان رقابت مسابقه برای ماندن در مسیر انقلاب است

حضور در انتخابات جدای از میدان رقابت مسابقه برای ماندن در مسیر انقلاب است

دبیرکل انجمن نسل سومی‌ها و جوانان انقلابی مسلمانکفت: برای بقای انقلاب و تداوم راه صدها هزار شهید معتقدیم حضور در انتخابات جدای از میدان رقابت افراد برای نشان دادن شایستگی‌های خود، رقابت و مسابقه برای ماندن در مسیر انقلاب است.
اعمال شب و روز عید سعید قربان

اعمال شب و روز عید سعید قربان

اعمال شب و روز عید سعید قربانبه گزارش خبرنگار حوزه قرآن و عترت گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان، عید سعید قربان هم مانند دیگر مناسبت‌های مذهبی اعمال خاصی دارد که برای انجام آن‌ها فضیلت‌های بسیاری تعریف شده است. در این گزارش اعمال شب و روز این عید خجسته گرد آوری شده است.