کد خبر: ۱۱۹۰۱۲
تاریخ انتشار: ۱۳ آبان ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۸
شهردار منطقه هشت مشهد خبرداد
شهردار منطقه هشت مشهد از افتتاح پروژه تشرف به حرم از مسیر بازارچه سراب با اعتبار 6 میلیارد تومانی خبرداد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، حسین عبدالله زاده در مراسم افتتاح مسیر تشرف به حرم از بازارچه سراب، اظهار کرد: این پروژه یکی از پروژه های مهم با هدف پیاده محور لحاظ شده است.
وی افزود: این پروژه با هدف ایجاد امنیت و آسایش برای مجاورین و زائرین امام رضا (ع) برای تردد به حرم در نظر گرفته شده و از سال قبل آن را آغاز و امروز با رعایت کامل زیباسازی فضای شهری و ایجاد گذر ایمن این پروژه افتتاح شد.
شهردار منطقه هشت مشهد بیان کرد: عملیات اجرایی این پروژه شامل تخریب آسفالت، جمع آوری خطوط هوایی برق، اجرای سیستم جمع آوری آب های سطحی، تقویت شبکه گاز، ایجاد پاتوق محله، اجرای باغچه و آبنما، نصب نیمکت و سطل زباله و اجرای علائم ترافیکی می شود.
عبدالله زاده تصریح کرد: این پروژه در پنج هزار و 628 متر عرصه موجود در سطح این معبر انجام شد که اعتبار آن 6 میلیارد تومان با طول مسیر 423 متر بوده است.
برچسب ها: شهرفردا ، افتتاح ، شهرداری
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
روز اهدای خون پیروان ادیان الهی رسمیت یافتن یک وفاق دیرینه

روز اهدای خون پیروان ادیان الهی رسمیت یافتن یک وفاق دیرینه

نمایندگان ادیان الهی در مجلس شورای اسلامی، شامگاه امروز با حضور در اداره کل انتقال خون تهران به نمایندگی از تمامی هموطنان هم کیش خود در سراسر ایران درحرکتی نمادین دوشادوش هم با اهدای خون در نجات جان هموطنان نیازمند به خون مشارکت جستند.
ضرورت ارتقای کیفیت زندگی شهروندان و توسعه اقتصادی حمل و نقل

ضرورت ارتقای کیفیت زندگی شهروندان و توسعه اقتصادی حمل و نقل

رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران گفت: ارتقای کیفیت زندگی شهروندان و توسعه اقتصادی حمل و نقل از ضرورتهای بیان شده در کتاب اقتصاد حمل و نقل شهری است.