کد خبر: ۱۱۹۰۱۲
تاریخ انتشار: ۱۳ آبان ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۸
شهردار منطقه هشت مشهد خبرداد
شهردار منطقه هشت مشهد از افتتاح پروژه تشرف به حرم از مسیر بازارچه سراب با اعتبار 6 میلیارد تومانی خبرداد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، حسین عبدالله زاده در مراسم افتتاح مسیر تشرف به حرم از بازارچه سراب، اظهار کرد: این پروژه یکی از پروژه های مهم با هدف پیاده محور لحاظ شده است.
وی افزود: این پروژه با هدف ایجاد امنیت و آسایش برای مجاورین و زائرین امام رضا (ع) برای تردد به حرم در نظر گرفته شده و از سال قبل آن را آغاز و امروز با رعایت کامل زیباسازی فضای شهری و ایجاد گذر ایمن این پروژه افتتاح شد.
شهردار منطقه هشت مشهد بیان کرد: عملیات اجرایی این پروژه شامل تخریب آسفالت، جمع آوری خطوط هوایی برق، اجرای سیستم جمع آوری آب های سطحی، تقویت شبکه گاز، ایجاد پاتوق محله، اجرای باغچه و آبنما، نصب نیمکت و سطل زباله و اجرای علائم ترافیکی می شود.
عبدالله زاده تصریح کرد: این پروژه در پنج هزار و 628 متر عرصه موجود در سطح این معبر انجام شد که اعتبار آن 6 میلیارد تومان با طول مسیر 423 متر بوده است.
برچسب ها: شهرفردا ، افتتاح ، شهرداری
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
حضور در انتخابات جدای از میدان رقابت مسابقه برای ماندن در مسیر انقلاب است

حضور در انتخابات جدای از میدان رقابت مسابقه برای ماندن در مسیر انقلاب است

دبیرکل انجمن نسل سومی‌ها و جوانان انقلابی مسلمانکفت: برای بقای انقلاب و تداوم راه صدها هزار شهید معتقدیم حضور در انتخابات جدای از میدان رقابت افراد برای نشان دادن شایستگی‌های خود، رقابت و مسابقه برای ماندن در مسیر انقلاب است.
اعمال شب و روز عید سعید قربان

اعمال شب و روز عید سعید قربان

اعمال شب و روز عید سعید قربانبه گزارش خبرنگار حوزه قرآن و عترت گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان، عید سعید قربان هم مانند دیگر مناسبت‌های مذهبی اعمال خاصی دارد که برای انجام آن‌ها فضیلت‌های بسیاری تعریف شده است. در این گزارش اعمال شب و روز این عید خجسته گرد آوری شده است.