کد خبر: ۱۱۸۹۷۱
تاریخ انتشار: ۱۱ آبان ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۳
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی خبرداد
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی گفت: جمعیت هلال احمر و امداد و نجات تعامل بسیار خوبی با شهرداری دارد و در آینده نزدیک قرار بر ایجاد خانه هلال است تا نیروهای دوام ثامن و هلال احمر در کنار یکدیگر به مردم خدمت رسانی کنند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، غلامرضا صیادی در مراسم افتتاحیه خانه های دوام ثامن و ایمنی شهرداری مشهد اظهار کرد: کلان شهر مشهد یکی از نقاطی است که دارای بافت فرسوده زیادی است به همین دلیل باید در زمان عادی و پیش از حادثه، بسیاری از مدیریت ها انجام شود که خوشبختانه با نیروهای خوش فکر، همراهی داوطلبین و نیروهای محلی این کار به درستی انجام شده است.
وی افزود: خوشبختانه امروز با اجرای مانور و افتتاح خانه دوام ثامن در منطقه پنج، شاهد عملیاتی کردن برنامه های بحران مدار در شهر بودیم و امیدواریم هیچ زمان حادثه ای رخ ندهد اما ایجاد آمادگی برای مواجه با حوادث و بحران ها بسیار کارساز خواهد بود.
مسئول امور جوانان جمعیت هلال احمر مشهد بیان کرد: جمعیت هلال احمر و امداد و نجات تعامل بسیار خوبی با شهرداری مشهد دارند و قرار است در آینده نزدیک خانه هلال نیز ایجاد شود تا نیروهای دوام ثامن و هلال احمر در کنار یکدیگر به مردم خدمت رسانی کنند.
صیادی خاطرنشان کرد: به طور کلی هر چه نیروی متخصص در سطح جامعه بیشتر و فراگیر تر باشد، احتمال صدمات جانی کمتر خواهد بود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
حضور در انتخابات جدای از میدان رقابت مسابقه برای ماندن در مسیر انقلاب است

حضور در انتخابات جدای از میدان رقابت مسابقه برای ماندن در مسیر انقلاب است

دبیرکل انجمن نسل سومی‌ها و جوانان انقلابی مسلمانکفت: برای بقای انقلاب و تداوم راه صدها هزار شهید معتقدیم حضور در انتخابات جدای از میدان رقابت افراد برای نشان دادن شایستگی‌های خود، رقابت و مسابقه برای ماندن در مسیر انقلاب است.
اعمال شب و روز عید سعید قربان

اعمال شب و روز عید سعید قربان

اعمال شب و روز عید سعید قربانبه گزارش خبرنگار حوزه قرآن و عترت گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان، عید سعید قربان هم مانند دیگر مناسبت‌های مذهبی اعمال خاصی دارد که برای انجام آن‌ها فضیلت‌های بسیاری تعریف شده است. در این گزارش اعمال شب و روز این عید خجسته گرد آوری شده است.