کد خبر: ۱۱۸۹۶۸
تاریخ انتشار: ۱۰ آبان ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۱
به منظور بهبود زیرساخت های شهری، عملیات تراش و روکش آسفالت در بزرگراه شهید همت اجرا شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،سید محمد رضا موسوی معاون فنی و عمرانی با بیان اینکه معابر و گذرگاه هایی که نیاز به ترمیم و روکش آسفالت دارند شناسایی شده اند گفت: 15 هزار تن آسفالت در محدوده بزرگراه شهید همت حد فاصل پل پاسداران تا ضلع شمال بزرگراه شهید چمران و ضلع جنوب بزرگراه شهید چمران تا پل شریعتی در حال انجام است.

او، استفاده از آسفالت های مناسب در معابر و بزرگراه ها را یکی از خواسته های به حق شهروندان دانست و افزود:

موسوی تاکید کرد: از آنجایی که این منطقه یکی از شریان های تردد شهر تهران است که روزانه حجم بسیار زیادی را تحمل می کند، ترمیم و روکش آسفالت معابر و بزرگراه ها در کاهش بار ترافیک و تسهیل تردد آسان وسایل نقلیه تأثیر مثبت خواهد داشت.

معاون فنی و عمرانی شهرداری منطقه سه بیان کرد: تامین امنیت شهروندان هنگام عبور و مرور و ساماندهی وضعیت معابر و بزرگراه ها یکی از مهمترین وظایف شهرداری ها محسوب می شود، به همین منظور عملیات بهسازی، روکش و تثبیت بستر آسفالت این محدوده اجرایی می شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
واقعه  ۱۷ شهریور از زبان رهبر انقلاب

واقعه ۱۷ شهریور از زبان رهبر انقلاب

قیام مردمی ۱۷ شهریور هرچند در زمان خودش سرنوشت تلخی داشت، اما بروز آن عبرت‌هایی را به ملت ایران داد که رهبر انقلاب بر آن‌ها تأکید دارد و هشدار می‌دهد که جوانان خاطره آن را فراموش نکنند.
52میلیون واحد خون از سال 53 تا کنون اهدا شده است

52میلیون واحد خون از سال 53 تا کنون اهدا شده است

در حال حاضر به آمار تجمعی 52 میلیون اهدای خون رسیده ایم یعنی از بدو تاسیس سازمان در سال 1353 تا کنون 52 میلیون واحد خون توسط مردم عزیزمان اهدا شده است.