کد خبر: ۱۱۸۹۳۶
تاریخ انتشار: ۰۹ آبان ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۲
شهردار منطقه ۱۹ تهران اعلام کرد: پروژه مناسب‌سازی و بهسازی خیابان سبلان و کوچه‌های منتهی در راستای تحقق طرح‌های توسعه محله‌ای به اتمام رسید.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، علی توکلی با اشاره به اجرای این پروژه در پاسخ به درخواست پنج ساله اهالی خیابان سبلان افزود: وضعیت نامناسب این خیابان و خاکی بودن آن باعث ایجاد مشکلاتی در تردد شهروندان و خودروها به ویژه در ایام بارندگی شده بود و در همین راستا نیز پروژه بهسازی این خیابان در اولویت اقدامات عمرانی شهرداری این منطقه قرار گرفت.

وی این پروژه را گامی مؤثر در راستای تحقق طرح‌های توسعه محله‌ای عنوان کرد و افزود: طی این عملیات خیابان سبلان و فرعی‌های آن شامل کوچه‌های پامچال یک و دو به مساحت ۲ هزار و ۵۴۲ مترمربع با صرف ۵۶۱ تن آسفالت مناسب‌سازی شد.

به گفته شهردار منطقه ۱۹ ضمن اجرای ۴۰۰ متر طول نهر و جدول و ۵۲۵ مترمربع پیاده‌روسازی، مشکل آب ماندگی این خیابان در مواقع بارندگی نیز مرتفع و موجب رضایت شهروندان و شورایاران شد.

وی همچنین از ادامه عملیات پیاده‌روسازی و احداث مسیر دوچرخه خبر داد و گفت: این اقدام به مرحله جدول‌گذاری در خیابان شقایق رسیده و همچنین فعالیت اجرای بتن در معابر پاتوق محله خیابان‌های سهیل و دولتخواه به مساحت ۱۰۰ مترمربع به اتمام رسید.

منطقه ۱۹ شهرداری تهران با وسعت ۸۹ کیلومترمربع در جنوب شهر تهران واقع شده و با مناطق ۱۶، ۱۷، ۱۸ و ۲۰ همجوار است.

این منطقه از شمال به اتوبان جوانه، از جنوب به اتوبان آزادگان، از شرق به اتوبان نواب، خیابان بهمنیار و از غرب به اتوبان آیت الله سعیدی محدود می‌شود؛ منطقه ۱۹ تهران از بافتی قدیمی برخوردار بوده و شامل محله‌های متعددی است.

منطقه ۱۹ دارای ۵ ناحیه و ۱۲ محله است که خانی آباد نو، شهرک شریعتی، عبدل آباد، نعمت آباد، صالح آباد، دولتخواه، شهرک احمدیه و شهرک بخارائی از جمله محلات این منطقه است.

همچنین کوره‌های آجر پزی، میدان تره‌بار مرکزی شهر تهران، بهشت زهرا، مرقد مطهر امام راحل (ره)، مرکز خرید و فروش همگانی خودرو از مکان‌های شاخص در منطقه ۱۹ است.
برچسب ها: شهرفردا ، شهرداری ، بهسازی
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
واقعه  ۱۷ شهریور از زبان رهبر انقلاب

واقعه ۱۷ شهریور از زبان رهبر انقلاب

قیام مردمی ۱۷ شهریور هرچند در زمان خودش سرنوشت تلخی داشت، اما بروز آن عبرت‌هایی را به ملت ایران داد که رهبر انقلاب بر آن‌ها تأکید دارد و هشدار می‌دهد که جوانان خاطره آن را فراموش نکنند.
52میلیون واحد خون از سال 53 تا کنون اهدا شده است

52میلیون واحد خون از سال 53 تا کنون اهدا شده است

در حال حاضر به آمار تجمعی 52 میلیون اهدای خون رسیده ایم یعنی از بدو تاسیس سازمان در سال 1353 تا کنون 52 میلیون واحد خون توسط مردم عزیزمان اهدا شده است.