کد خبر: ۱۱۸۹۳۴
تاریخ انتشار: ۰۹ آبان ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۳
رئیس اورژانس پیش بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی آبادان خبر داد
رئیس اورژانس پیش بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی آبادان گفت: برخورد دو دستگاه خودرو در محور خرمشهر- اهواز، سه کشته و سه مصدوم بر جای گذاشت.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، امین منصور در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: گزارشی به مرکز ارتباطات اورژانس ۱۱۵ آبادان مبنی بر بروز سانحه ترافیکی در ۳۰ کیلومتری محور خرمشهر به اهواز ابلاغ شد.

وی با بیان اینکه مرکز ارتباطات نیز دو تیم از اورژانس پیش بیمارستانی خرمشهر را برای امداد رسانی به مصدومان اعزام کرد، افزود: این حادثه به علت برخورد دو خودرو پراید و پژو ۴۰۵ در جاده قدیم خرمشهر به اهواز رخ داد.

منصور با اشاره به اینکه مصدومان این حادثه همگی مرد بودند، در ادامه گفت: به علت شدت سانحه ترافیکی، سه نفر در دم جان باختند و سه نفر دیگر نیز مصدوم شدند.

رئیس اورژانس پیش بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی آبادان اضافه کرد: مصدومان پس از دریافت اقدامات درمانی اولیه با حمایت‌های امدادی کارشناسان فوریت‌های پزشکی با آمبولانس‌های اورژانس ۱۱۵ برای ادامه مداوا به بیمارستان ولی‌عصر خرمشهر منتقل شدند.

وی در پایان از اسامی فوت‌شدگان و مصدومان این حادثه خبر داد و افزود: عباس هاشمی ۳۰ ساله، رحیم حیدری ۳۰ ساله و سمیر همدانی ۲۲ ساله از مصدومان و سید محمد موسوی ۷۱ ساله، حسن همدانی ۲۶ ساله و ناجی عنافچه ۳۵ ساله از فوت‌شدگان این حادثه هستند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
واقعه  ۱۷ شهریور از زبان رهبر انقلاب

واقعه ۱۷ شهریور از زبان رهبر انقلاب

قیام مردمی ۱۷ شهریور هرچند در زمان خودش سرنوشت تلخی داشت، اما بروز آن عبرت‌هایی را به ملت ایران داد که رهبر انقلاب بر آن‌ها تأکید دارد و هشدار می‌دهد که جوانان خاطره آن را فراموش نکنند.
52میلیون واحد خون از سال 53 تا کنون اهدا شده است

52میلیون واحد خون از سال 53 تا کنون اهدا شده است

در حال حاضر به آمار تجمعی 52 میلیون اهدای خون رسیده ایم یعنی از بدو تاسیس سازمان در سال 1353 تا کنون 52 میلیون واحد خون توسط مردم عزیزمان اهدا شده است.