کد خبر: ۱۱۸۹۳۰
تاریخ انتشار: ۰۹ آبان ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۰
رئیس شورای شهر اردبیل گفت: با تصویب اعضای شورای شهر، شهرداری اردبیل ۴۰۰ میلیون تومان کمک مالی به نیروی انتظامی خواهد کرد تا پلیس راهور با استفاده از آن در اجرای طرح‌های ترافیکی و حل مشکلات بهتر عمل کند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، جواد انصاری در جلسه علنی شورای شهر اردبیل با اشاره به بررسی وضعیت اجرای پروژه پل قدس از زوایای مختلف در کمیسیون‌های تخصصی شورای شهر، اظهار کرد: در کنار تأمین اعتبارات دولتی، با پیگیری استاندار اردبیل و نمایندگان استان در مجلس فرصت خوبی برای جابجایی اعتبارات به نفع این پروژه در بودجه سال ۹۹ اندیشیده خواهد شد.

وی افزود: پل قدس از تحرک خوبی برخوردار بوده و برای اتمام آن در اوایل سال آینده نیاز به ۱۵۳ میلیارد تومان اعتبار است که انتظار می‌رود با جذب صد درصدی اعتبارات دولتی و همچنین منابع مورد نیاز از طریق تسهیلات بانکی و شهرداری شاهد تکمیل و راه‌اندازی این پروژه باشیم.

رئیس شورای شهر اردبیل تصریح کرد: با تصویب اعضای شورای شهر، شهرداری اردبیل ۴۰۰ میلیون تومان کمک مالی به نیروی انتظامی خواهد کرد تا پلیس راهور با این کمک مالی در اجرای طرح‌های ترافیکی و حل مشکلات بهتر عمل کند.

وی ادامه داد: ساماندهی سه ورودی شهر از سمت تبریز، آستارا و خلخال در حال انجام است و امیدواریم هرچه سریع‌تر ساماندهی ورودی شهر از سمت مغان نیز اجرایی و عملیاتی شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
واقعه  ۱۷ شهریور از زبان رهبر انقلاب

واقعه ۱۷ شهریور از زبان رهبر انقلاب

قیام مردمی ۱۷ شهریور هرچند در زمان خودش سرنوشت تلخی داشت، اما بروز آن عبرت‌هایی را به ملت ایران داد که رهبر انقلاب بر آن‌ها تأکید دارد و هشدار می‌دهد که جوانان خاطره آن را فراموش نکنند.
52میلیون واحد خون از سال 53 تا کنون اهدا شده است

52میلیون واحد خون از سال 53 تا کنون اهدا شده است

در حال حاضر به آمار تجمعی 52 میلیون اهدای خون رسیده ایم یعنی از بدو تاسیس سازمان در سال 1353 تا کنون 52 میلیون واحد خون توسط مردم عزیزمان اهدا شده است.