کد خبر: ۱۱۸۹۲۷
تاریخ انتشار: ۰۸ آبان ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۰
شهردار منطقه 7 با حضور در مرکز 137 مطرح کرد
شهردار منطقه هفت مشهد از احداث دو مجتمع ساماندهی مشاغل مزاحم در این منطقه خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، حسین فرهادیان با حضور در مرکز ارتباطات مردمی 137، با اعلام این خبر، اظهار کرد: یکی از مهم ترین مشکلات منطقه هفت به عنوان یکی از مناطق پیرامونی و حاشیه ای شهر مشهد، وجود زمین های رها شده است که باعث وجود آمدن مشکلات بعدی مانند فراوانی سگ ولگرد نیز در این منطقه شده است.
وی ادامه داد: منطقه هفت مشهد با حریم در ارتباط بوده و حل مشکل سگ های ولگرد در این منطقه و سایر مناطق پیرامونی بسیار سخت و مشکل است که با این حال، با اختصاص اکیپ های ویژه، تلاش خود را در این زمینه بکار بسته ایم.
شهردار منطقه هفت مشهد، افزود: در حوزه زمین های رها، اولین قدم تعیین تکلیف های زمین های رها در داخل محدوده شهری است؛ به عنوان مثال در شهرک انقلاب، 250 هکتار زمین با کاربری مسکونی متعلق به آستان قدس رضوی وجود دارد که انتظار می رود تعیین تکلیف شده و به سیستم شبکه شهری منطقه متصل شود تا از حالت رها بودن خارج شود.
فرهادیان خاطرنشان کرد: به علت گرانی زمین در مناطق داخلی شهر، اکثر مشاغل مزاحم و آلاینده در مناطق پیرامونی و حاشیه ای استقرار یافته اند که منطقه هفت نیز از این قاعده مستثنی نیست، اما به هر حال، ساکنان این منطقه نیز انتظار دارند در فضایی آرام زندگی کنند و لازم است محدوده سکونتگاهی، عالی از هرگونه مشاغل مزاحم باشد که بازتاب این مشکل در تماس های مردمی 137، دیده می شود.
وی تاکید کرد: برای حل این مشکل، احداث دو مجتمع ساماندهی مشاغل مزاحم به نام ابریشم و بساروج، در دستور کار قرار گرفته است که مجوزهای لازم برای سرمایه گذار صادر شده و تعاونی ها در حال عضو گیری هستند که طی یکی دو ماه آینده، احداث این مجتمع ها آغاز می شود.
شهردار منطقه هفت مشهد تصریح کرد: وجود معابر خاکی، دیگر مشکل موجود در منطقه است که ما و ساکنان را آزار می دهد، لذا برای حل این مشکل نیز برنامه ریزی کرده ایم و مقرر شده است همه معابر و پیاده روهای خاکی منطقه هفت تا پایان سال جاری آسفالت شود.
فرهادیان عنوان کرد: با وجود اجرای شبکه فاضلاب در بسیاری از معابر منطقه هفت، متاسفانه هنوز بسیاری از منازل، با وجود پرداخت بهای انشعاب، به شبکه فاضلاب شهری متصل نشده اند که باعث شده است فاضلاب خانگی خود را در معابر و کانال های آب های سطحی رها کنند، لذا در حال رایزنی با آب و فاضلاب برای حل این معضل هستیم.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
واقعه  ۱۷ شهریور از زبان رهبر انقلاب

واقعه ۱۷ شهریور از زبان رهبر انقلاب

قیام مردمی ۱۷ شهریور هرچند در زمان خودش سرنوشت تلخی داشت، اما بروز آن عبرت‌هایی را به ملت ایران داد که رهبر انقلاب بر آن‌ها تأکید دارد و هشدار می‌دهد که جوانان خاطره آن را فراموش نکنند.
52میلیون واحد خون از سال 53 تا کنون اهدا شده است

52میلیون واحد خون از سال 53 تا کنون اهدا شده است

در حال حاضر به آمار تجمعی 52 میلیون اهدای خون رسیده ایم یعنی از بدو تاسیس سازمان در سال 1353 تا کنون 52 میلیون واحد خون توسط مردم عزیزمان اهدا شده است.