کد خبر: ۱۱۸۹۲۶
تاریخ انتشار: ۰۸ آبان ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۰
مدیر عامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد؛
مدیر عامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد گفت: معاینه فنی و تست کپسول گاز کلیه ناوگان تاکسیرانی درون شهری مشهد به صورت رایگان انجام می شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، احمد محبی در این خصوص افزود: ناوگان تاکسیرانی در شهر مشهد دارای 11 هزار خودرو است و به صورت میانگین هر تاکسی در طول سال نیاز به دریافت 3 نوبت معاینه فنی دارد، که این رقم برای تاکسی هایی با سن بیش از 10 سال 4 نوبت و برای تاکسی هایی با سن کمتر از 10 سال 2 نوبت در سال است.
وی اضافه کرد : از همین رو با توجه به کاهش درآمد تاکسیرانان به دلیل شیوع ویروس کرونا و حمایت از این قشر زحمتکش با هماهنگی های صورت گرفته مقرر شد، تا پایان سال جاری تاکسیرانان با مراجعه به مرکز معاینه فنی حافظ (جنب سازمان مدیریت پسماند) معاینه فنی خود و تست چشمی کپسول گاز خود را به صورت رایگان دریافت کنند.
محبی تصریح کرد: ناوگان نوسازی شده نیز یکسال معاف از معاینه فنی است و پس از آن طبق ضوابط فوق نیاز به دریافت معاینه فنی خواهد داشت.
مدیر عامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد ادامه داد: تاکسیرانان در هنگام مراجعه به مرکز معاینه فنی مذکور از تنظیم موتور تاکسی خود، سالم بودن چراغ ها، سالم بودن اگزوز و ... اطمینان داشته باشند تا معاینه فنی آنها تجدید نشود، چراکه هزینه بازدید مجدد خودرو بر عهده تاکسیران خواهد بود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
واقعه  ۱۷ شهریور از زبان رهبر انقلاب

واقعه ۱۷ شهریور از زبان رهبر انقلاب

قیام مردمی ۱۷ شهریور هرچند در زمان خودش سرنوشت تلخی داشت، اما بروز آن عبرت‌هایی را به ملت ایران داد که رهبر انقلاب بر آن‌ها تأکید دارد و هشدار می‌دهد که جوانان خاطره آن را فراموش نکنند.
52میلیون واحد خون از سال 53 تا کنون اهدا شده است

52میلیون واحد خون از سال 53 تا کنون اهدا شده است

در حال حاضر به آمار تجمعی 52 میلیون اهدای خون رسیده ایم یعنی از بدو تاسیس سازمان در سال 1353 تا کنون 52 میلیون واحد خون توسط مردم عزیزمان اهدا شده است.