کد خبر: ۱۱۸۹۲۲
تاریخ انتشار: ۰۸ آبان ۱۳۹۹ - ۱۸:۴۵
فرمانده انتظامی کرج خبر داد
فرمانده انتظامی کرج از انهدام باند سارقان منزل در سطح این شهرستان خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، محمد معظمی گودرزی اظهار کرد: درپی مراجعه تعدادی از شهروندان به کلانتری ۴۶ دهقان ویلا و اعلام شکایت مبنی بر سرقت منزل، بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار این کلانتری قرار گرفت.

وی گفت: مأموران با تشکیل تیم‌های عملیاتی و گشت‌زنی در نقاط جرم خیز، در نهایت به سه نفر که به طرز مشکوکی در حال جابجایی لوازم منزل به داخل یک دستگاه خودرو ال ۹۰ بودند شده و بلافاصله برای بررسی موضوع به نامبردگان نزدیک شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان کرج افزود: این افراد به محض مشاهده خودرو پلیس قصد فرار داشتند که با هوشیاری مأموران قبل از هر اقدامی دستگیر شدند.

وی افزود: با هماهنگی مقام قضائی در بازرسی از محل سکونت سارقان تعداد زیادی لوازم‌خانگی مسروقه شامل لوازم برقی، اشیای قیمتی، فرش‌های نفیس، تابلو فرش و غیره کشف شد.

گودرزی خاطرنشان کرد: متهمان در بازجویی‌های انجام شده به جرم خود مبنی بر ۳۰ فقره سرقت منزل در مناطقی از کوی کارمندان، دهقان ویلا و سه‌راه رجایی شهر اعتراف کردند که پس از تشکیل پرونده برای ادامه تحقیقات به پلیس آگاهی استان البرز منتقل شدند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
واقعه  ۱۷ شهریور از زبان رهبر انقلاب

واقعه ۱۷ شهریور از زبان رهبر انقلاب

قیام مردمی ۱۷ شهریور هرچند در زمان خودش سرنوشت تلخی داشت، اما بروز آن عبرت‌هایی را به ملت ایران داد که رهبر انقلاب بر آن‌ها تأکید دارد و هشدار می‌دهد که جوانان خاطره آن را فراموش نکنند.
52میلیون واحد خون از سال 53 تا کنون اهدا شده است

52میلیون واحد خون از سال 53 تا کنون اهدا شده است

در حال حاضر به آمار تجمعی 52 میلیون اهدای خون رسیده ایم یعنی از بدو تاسیس سازمان در سال 1353 تا کنون 52 میلیون واحد خون توسط مردم عزیزمان اهدا شده است.