کد خبر: ۱۱۸۹۲۰
تاریخ انتشار: ۰۸ آبان ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۴
دبیر ستاد مقابله با کرونا بوشهر:
دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر گفت: با جان باختن سه نفر دیگر از همشهریانمان آمار فوتی‌های استان به ۷۰۰ نفر رسید.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سعید کشمیری در جمع خبرنگاران در بوشهر اظهار داشت: در حال حاضر ۲۶۸ بیمار در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری هستند.

وی تصریح کرد: در ۲۴ ساعت گذشته ۵۳ بیمار در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری شده‌اند.

کشمیری با بیان اینکه در حال حاضر ۱۷۱ مورد مثبت قطعی در بیمارستان‌های استان بستری هستند گفت: خوشبختانه در ۲۴ ساعت گذشته ۴۱ مورد از بستری‌های بخش‌های کرونایی در استان بوشهر با حال خوب از بیمارستان مرخص شده‌اند که از این تعداد ۲۹ مورد مثبت قطعی بوده‌اند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: متأسفانه دو نفر از همشهریان عزیزمان در روز سه شنبه و یک نفر امروز فوت شده‌اند که تست کرونای آن‌ها امروز مثبت اعلام‌شده است.

کشمیری اضافه کرد: موارد فوت شده در رده سنی ۴۰ تا ۶۵ سال هستند که دارای بیماری‌های زمینه‌ای فشارخون بالا، دیابت و بیماری کلیوی (دیالیزی) بوده‌اند.

وی بابیان اینکه هم‌اکنون ۴۳ مورد در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بستری هستند افزود: از این تعداد در حال حاضر ۱۸ مورد از آن‌ها با کمک دستگاه تنفس می‌کنند.

دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر خاطرنشان کرد: از ابتدای شیوع کرونا تاکنون ۱۵ هزار و ۹۱ مورد مثبت کرونا در استان بوشهر شناسایی‌شده است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
واقعه  ۱۷ شهریور از زبان رهبر انقلاب

واقعه ۱۷ شهریور از زبان رهبر انقلاب

قیام مردمی ۱۷ شهریور هرچند در زمان خودش سرنوشت تلخی داشت، اما بروز آن عبرت‌هایی را به ملت ایران داد که رهبر انقلاب بر آن‌ها تأکید دارد و هشدار می‌دهد که جوانان خاطره آن را فراموش نکنند.
52میلیون واحد خون از سال 53 تا کنون اهدا شده است

52میلیون واحد خون از سال 53 تا کنون اهدا شده است

در حال حاضر به آمار تجمعی 52 میلیون اهدای خون رسیده ایم یعنی از بدو تاسیس سازمان در سال 1353 تا کنون 52 میلیون واحد خون توسط مردم عزیزمان اهدا شده است.