کد خبر: ۱۱۸۹۱۹
تاریخ انتشار: ۰۸ آبان ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۵
سرپرست سازمان پسماند شهرداری اراک:
سرپرست سازمان پسماند شهرداری اراک گفت: پاکبانان بیش از هر قشر دیگری در معرض خطر ویروس کرونا هستند به همین دلیل سیاست‌های تنبیهی به منظور رعایت موازین بهداشتی از سوی این افراد، در نظر گرفته شده است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، حمیدرضا قناتی در این باره اظهار کرد: برای حفظ سلامت پاکبانان و خانواده آنها خوردن، آشامیدن و استعمال دخانیات در ساعات کاری از سوی این قشر ممنوع است و اگر پاکبانی این موارد را رعایت نکند، در روز اول جریمه (کسر حقوق یک روز)، در صورت مشاهده در روز دوم، تعلیق از کار و برای بار سوم بدون چشم‌پوشی اخراج در نظر گرفته شده است.

وی ادامه داد: پیمانکاران تمهیدات لازم در خصوص تأمین ماسک، الکل و ضدعفونی کردن لباس‌های پاکبانان را اندیشیده‌اند و هیچ پاکبانی حق کار کردن بدون ماسک را ندارد و باید برای حفظ سلامت خود، خانواده و جامعه، پس از اتمام کار و قبل از ورود به منزل، لباس‌های خود را گندزدایی و ضدعفونی کنند.
برچسب ها: شهرقردا ، مرکزی ، شهرداری
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
واقعه  ۱۷ شهریور از زبان رهبر انقلاب

واقعه ۱۷ شهریور از زبان رهبر انقلاب

قیام مردمی ۱۷ شهریور هرچند در زمان خودش سرنوشت تلخی داشت، اما بروز آن عبرت‌هایی را به ملت ایران داد که رهبر انقلاب بر آن‌ها تأکید دارد و هشدار می‌دهد که جوانان خاطره آن را فراموش نکنند.
52میلیون واحد خون از سال 53 تا کنون اهدا شده است

52میلیون واحد خون از سال 53 تا کنون اهدا شده است

در حال حاضر به آمار تجمعی 52 میلیون اهدای خون رسیده ایم یعنی از بدو تاسیس سازمان در سال 1353 تا کنون 52 میلیون واحد خون توسط مردم عزیزمان اهدا شده است.