کد خبر: ۱۱۸۹۱۷
تاریخ انتشار: ۰۸ آبان ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۵
شهردار قم:
شهردار قم گفت: مشکلات متروی قم در زمینه عمل به تعهدات پیمانکار در شورای فنی پیگیری می‌شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سید مرتضی سقائیان نژاد در جلسه شورای سازمان قطار شهری استان قم با اشاره به مهم‌ترین چالش‌های احتمالی پروژه متروی قم، اظهار کرد: مسئله تأمین مالی یکی از مسائل بسیار مهم در پیشبرد متروی قم است.

وی افزود: در زمینه واریز پول اگر سازمان قطار شهری بتواند به طور مستقیم اقدام کند، هدر رفت سرمایه کمتری خواهیم داشت و توان مالی ما افزایش پیدا می‌کند.

شهردار قم با اشاره به پیگیری اصلاح روند پرداخت‌ها برای پروژه متروی قم، گفت: مسئله تأمین تجهیزات هم یکی از مهم‌ترین موضوعات مترو است.

وی با اشاره به تعهدات سازمان قطار شهری در شورای عالی فنی کشور برای پروژه مترو، اظهار کرد: برای اینکه تعدیل‌ها متوقف نشده و پروژه دچار مشکل نشود باید پیگیری‌هایی در شورای فنی کشور انجام دهیم.

سقائیان نژاد با تأکید بر لزوم حمایت از پیمانکار برای رفع مشکلات پروژه، اضافه کرد: سیاست ما حمایت هر چه بیشتر از پیمانکار و رفع مشکلات برای افتتاح فاز اول پروژه متروی قم در سال ۱۴۰۰ است.

وی با اشاره به لزوم تأمین پشتوانه مالی برای پروژه مترو، افزود: مشکل املاک شهرداری بایستی رفع شود تا بتوانیم اعتبارات را وارد پروژه مترو کرده و در شهر حرکت ایجاد کنیم.
برچسب ها: شهرفردا ، قم ، شهردار
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
واقعه  ۱۷ شهریور از زبان رهبر انقلاب

واقعه ۱۷ شهریور از زبان رهبر انقلاب

قیام مردمی ۱۷ شهریور هرچند در زمان خودش سرنوشت تلخی داشت، اما بروز آن عبرت‌هایی را به ملت ایران داد که رهبر انقلاب بر آن‌ها تأکید دارد و هشدار می‌دهد که جوانان خاطره آن را فراموش نکنند.
52میلیون واحد خون از سال 53 تا کنون اهدا شده است

52میلیون واحد خون از سال 53 تا کنون اهدا شده است

در حال حاضر به آمار تجمعی 52 میلیون اهدای خون رسیده ایم یعنی از بدو تاسیس سازمان در سال 1353 تا کنون 52 میلیون واحد خون توسط مردم عزیزمان اهدا شده است.