کد خبر: ۱۱۸۹۱۶
تاریخ انتشار: ۰۸ آبان ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۱
مدیر منطقه ۹ شهرداری اصفهان:
مدیر منطقه ۹ شهرداری اصفهان از آغاز اجرای طرح اصلاح هندسی مسیر ورودی خروجی محله نصرآباد خیابان میرزاطاهر غربی خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، علیرضا رفیعی در گفت و گو با خبرنگاران، اظهار کرد: به منظور پیشگیری از مخاطرات و ایجاد تردد روان در مسیر ورودی محله نصرآباد میدان شهدا، طبق نظریه اداره ترافیک منطقه ۹ طرح اصلاح هندسی این مسیر در جلسات مربوطه مطرح و مصوب شده است.

وی از آغاز عملیات اجرایی طرح اصلاح هندسی مسیر ورودی و خروجی محله نصرآباد از ابتدای آبان ماه سال جاری خبر داد و تصریح کرد: مبلغ پیمان این پروژه دو میلیارد و۴۳۴ میلیون ریال است.

مدیر منطقه ۹ شهرداری اصفهان خاطرنشان کرد: اجرای این طرح باعث رفع بسیاری از مشکلات عبور و مرور در این مسیر و ایمن‌سازی این محدوده از شهر خواهد شد.

وی از باز زنده‌سازی محور نمونه مادی لنبان و بدنه‌سازی این نهر به صورت پایلوت در خیابان میرزا طاهر خبر داد و گفت: مادی لنبان نهری جاری از رودخانه زاینده‌رود است که از خیابان میرزا طاهر گذشته و به سمت مرکز شهر ادامه دارد.

رفیعی ادامه داد: اجرای پروژه بدنه‌سازی مادی لنبان با اعتبار دو میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال در دست اقدام است و پیمانکار در حال بدنه‌سازی و زیرسازی و احیای دیواره‌های این مادی به طول ٢٥٠ متر و بازسازی پل‌های طول این نهر و پیرایش شهری در خیابان میرزا طاهر است.

وی با بیان اینکه زیبایی‌های محیطی شهر باعث افزایش آرامش در شهروندان می‌شود، افزود: عناصر طبیعی بخشی از منظر طبیعی است که در نتیجه هم‌پوشانی و تعامل میان انسان و طبیعت به وجود می‌آید.
برچسب ها: شهرفردا ، اصفهان ، شهرداری
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
واقعه  ۱۷ شهریور از زبان رهبر انقلاب

واقعه ۱۷ شهریور از زبان رهبر انقلاب

قیام مردمی ۱۷ شهریور هرچند در زمان خودش سرنوشت تلخی داشت، اما بروز آن عبرت‌هایی را به ملت ایران داد که رهبر انقلاب بر آن‌ها تأکید دارد و هشدار می‌دهد که جوانان خاطره آن را فراموش نکنند.
52میلیون واحد خون از سال 53 تا کنون اهدا شده است

52میلیون واحد خون از سال 53 تا کنون اهدا شده است

در حال حاضر به آمار تجمعی 52 میلیون اهدای خون رسیده ایم یعنی از بدو تاسیس سازمان در سال 1353 تا کنون 52 میلیون واحد خون توسط مردم عزیزمان اهدا شده است.