کد خبر: ۱۱۸۹۱۶
تاریخ انتشار: ۰۸ آبان ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۱
مدیر منطقه ۹ شهرداری اصفهان:
مدیر منطقه ۹ شهرداری اصفهان از آغاز اجرای طرح اصلاح هندسی مسیر ورودی خروجی محله نصرآباد خیابان میرزاطاهر غربی خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، علیرضا رفیعی در گفت و گو با خبرنگاران، اظهار کرد: به منظور پیشگیری از مخاطرات و ایجاد تردد روان در مسیر ورودی محله نصرآباد میدان شهدا، طبق نظریه اداره ترافیک منطقه ۹ طرح اصلاح هندسی این مسیر در جلسات مربوطه مطرح و مصوب شده است.

وی از آغاز عملیات اجرایی طرح اصلاح هندسی مسیر ورودی و خروجی محله نصرآباد از ابتدای آبان ماه سال جاری خبر داد و تصریح کرد: مبلغ پیمان این پروژه دو میلیارد و۴۳۴ میلیون ریال است.

مدیر منطقه ۹ شهرداری اصفهان خاطرنشان کرد: اجرای این طرح باعث رفع بسیاری از مشکلات عبور و مرور در این مسیر و ایمن‌سازی این محدوده از شهر خواهد شد.

وی از باز زنده‌سازی محور نمونه مادی لنبان و بدنه‌سازی این نهر به صورت پایلوت در خیابان میرزا طاهر خبر داد و گفت: مادی لنبان نهری جاری از رودخانه زاینده‌رود است که از خیابان میرزا طاهر گذشته و به سمت مرکز شهر ادامه دارد.

رفیعی ادامه داد: اجرای پروژه بدنه‌سازی مادی لنبان با اعتبار دو میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال در دست اقدام است و پیمانکار در حال بدنه‌سازی و زیرسازی و احیای دیواره‌های این مادی به طول ٢٥٠ متر و بازسازی پل‌های طول این نهر و پیرایش شهری در خیابان میرزا طاهر است.

وی با بیان اینکه زیبایی‌های محیطی شهر باعث افزایش آرامش در شهروندان می‌شود، افزود: عناصر طبیعی بخشی از منظر طبیعی است که در نتیجه هم‌پوشانی و تعامل میان انسان و طبیعت به وجود می‌آید.
برچسب ها: شهرفردا ، اصفهان ، شهرداری
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
رهبر انقلاب ۱۴۰۰ را سال «تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها» نامگذاری کردند

رهبر انقلاب ۱۴۰۰ را سال «تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها» نامگذاری کردند

رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۰ هجری شمسی، با تبریک عید عید نوروز به هم‌میهنان بویژه خانواده‌های معظم شهیدان و جانبازان و همه ملت‌هایی که نوروز را گرامی می‌دارند و با ابراز امیدواری به کسب برکات مادی و معنوی از تقارن سال جدید با اعیاد شعبانیه و متبرک شدن سال ۱۴۰۰ به دو عید نیمه‌شعبان و جشن ولادت حضرت ولی‌عصر(عج)، سال جدید را سال «تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها» نامگذاری کردند.
انتشار سی و سومین شماره فصلنامه علمی پژوهشی اقتصاد و مدیریت شهری

انتشار سی و سومین شماره فصلنامه علمی پژوهشی اقتصاد و مدیریت شهری

سی و سومین شماره فصلنامه علمی پژوهشی اقتصاد و مدیریت شهری (زمستان1399) منتشر شد.