کد خبر: ۱۱۸۸۷۵
تاریخ انتشار: ۰۷ آبان ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۳
رئیس پلیس راه ایلام خبر داد
رئیس پلیس راه استان ایلام گفت: تعداد ۲۷ دستگاه دوربین فعال ثابت ثبت تخلفات در محورهای برون شهری استان بر سرعت خودروها نظارت می کنند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، رضا همتی زاده در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: سرعت غیر مجاز بیشترین سهم تصادفات در جاده‌های برون شهری استان را به خود اختصاص داده و عامل اصلی تلفات انسانی در تصادفات است.

وی ادامه داد: در راه‌های برون شهری حداکثر میزان سرعت رانندگی به وسیله تابلوهای راهنمایی و رانندگی برای راننده مشخص شده است و رانندگان باید مطیع قانون باشند.

رئیس پلیس راه استان ایلام افزود: حداکثر میزان سرعت مجاز برای وسایل نقلیه در جاده‌های برون شهری استان ایلام در روز ۹۵ کیلومتر و در شب ۸۵ کیلومتر است و همچنین در جاده‌های فرعی در روز ۸۵ و در شب ۷۵ کیلومتر در ساعت تعیین شده است.

این مقام انتظامی تصریح کرد: ماموران پلیس راه با رانندگانی که خط قرمز پلیس را رعایت نکنند برابر قانون رفتار می‌کند.

همتی زاده در پایان گفت: رعایت سرعت مجاز و مطمئنه و رانندگی با صبر و حوصله از سوی رانندگان می‌تواند نقش موثری در پیشگیری از وقوع تصادفات جاده‌ای داشته باشد.


برچسب ها: شهرفردا ، ایلام ، پلیس راه
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
واقعه  ۱۷ شهریور از زبان رهبر انقلاب

واقعه ۱۷ شهریور از زبان رهبر انقلاب

قیام مردمی ۱۷ شهریور هرچند در زمان خودش سرنوشت تلخی داشت، اما بروز آن عبرت‌هایی را به ملت ایران داد که رهبر انقلاب بر آن‌ها تأکید دارد و هشدار می‌دهد که جوانان خاطره آن را فراموش نکنند.
52میلیون واحد خون از سال 53 تا کنون اهدا شده است

52میلیون واحد خون از سال 53 تا کنون اهدا شده است

در حال حاضر به آمار تجمعی 52 میلیون اهدای خون رسیده ایم یعنی از بدو تاسیس سازمان در سال 1353 تا کنون 52 میلیون واحد خون توسط مردم عزیزمان اهدا شده است.