کد خبر: ۱۱۸۷۳۴
تاریخ انتشار: ۰۳ آبان ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۰
مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران بر ضرورت تجمیع شماره‌های امدادی و اضطراری در پایتخت تاکید کرد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،مهدی داوری در همایش امنیت، ایمنی و سلامت که پیش از ظهر امروز در مقر مرکزی فاتب برگزار شد، گفت: در بسیاری از نقاط دنیا مردم در مواقع اضطراری و برای ارتباط با دستگاه‌های امدادی فقط یک شماره دارند و با همان تماس می‌گیرند، اما متاسفانه در کشورمان این اتفاق رخ نداده است، در حالی که به نظر می‌رسد این موضوع ضرورت داشته و وقت آن رسیده تا این اتفاق انجام شود.

 مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با بیان اینکه دستگاه‌هایی مانند پلیس، آتش‌نشانی، اورژانس و ... در حوادث مخلتف همگی در کنار هم قراردارند، گفت: قرارگرفتن سازمان‌ها در کنار یکدیگر منجر به افزایش هماهنگی و هم‌افزایی خواهد شد و پیشنهاد تجمیع شماره‌های اضطراری نیز از همین منظر مطرح شده است.

داوری با بیان اینکه می‌توان در فاز اول این طرح را در تهران اجرایی کرد، گفت: این اقدام می‌تواند نقش ویژه‌ای در  کاهش حوادث و افزایش کیفیت خدمات در تهران داشته باشد و برای تحقق آن لازم است که تمامی دستگاه‌ها به‌صورت واحد و هماهنگ فعالیت کنند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
واقعه  ۱۷ شهریور از زبان رهبر انقلاب

واقعه ۱۷ شهریور از زبان رهبر انقلاب

قیام مردمی ۱۷ شهریور هرچند در زمان خودش سرنوشت تلخی داشت، اما بروز آن عبرت‌هایی را به ملت ایران داد که رهبر انقلاب بر آن‌ها تأکید دارد و هشدار می‌دهد که جوانان خاطره آن را فراموش نکنند.
52میلیون واحد خون از سال 53 تا کنون اهدا شده است

52میلیون واحد خون از سال 53 تا کنون اهدا شده است

در حال حاضر به آمار تجمعی 52 میلیون اهدای خون رسیده ایم یعنی از بدو تاسیس سازمان در سال 1353 تا کنون 52 میلیون واحد خون توسط مردم عزیزمان اهدا شده است.