کد خبر: ۱۱۸۷۳۲
تاریخ انتشار: ۰۳ آبان ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۰
به مناسبت هفته نیروی انتظامی
به مناسبت هفته نیروی انتظامی شهردار منطقه5، به پلیس راهور فاتب غرب تهران رفت و از رئیس و پرسنل این مرکز قدردانی و تجلیل کرد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،محمود کلهری گفت: قدردان تلاش‌های خستگی ناپذیر شما هستیم، خدمات شما هم رضایت مردم و هم خشنودی خداوند را به دنبال دارد.

او افزود: اعتقاد دارم تعامل بین نیروی انتظامی و شهرداری ضروری است. به هر میزان این تعامل بیشتر باشد، مردم زندگی راحت‌تر و امن‌تری  خواهند داشت.

در این دیدار، جناب سرهنگ قاسم برجی، سرکلانتر راهور فاتب غرب تهران نیز از شهردار منطقه5 تشکر کرد و گفت: شهرداری منطقه5، تعامل و همکاری بسیار خوبی با پلیس راهور دارد و امیدواریم که این همکاری روز به روز افزایش یابد.

شهردار منطقه5 را در این دیدار، محمد باقر اسدی، معاون حمل و نقل و ترافیک و فتانه انفرادی، مدیر روابط عمومی منطقه همراهی کردند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
واقعه  ۱۷ شهریور از زبان رهبر انقلاب

واقعه ۱۷ شهریور از زبان رهبر انقلاب

قیام مردمی ۱۷ شهریور هرچند در زمان خودش سرنوشت تلخی داشت، اما بروز آن عبرت‌هایی را به ملت ایران داد که رهبر انقلاب بر آن‌ها تأکید دارد و هشدار می‌دهد که جوانان خاطره آن را فراموش نکنند.
52میلیون واحد خون از سال 53 تا کنون اهدا شده است

52میلیون واحد خون از سال 53 تا کنون اهدا شده است

در حال حاضر به آمار تجمعی 52 میلیون اهدای خون رسیده ایم یعنی از بدو تاسیس سازمان در سال 1353 تا کنون 52 میلیون واحد خون توسط مردم عزیزمان اهدا شده است.