کد خبر: ۱۱۸۷۰۳
تاریخ انتشار: ۰۳ آبان ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۶
شهردار اصفهان با اشاره به فرصت هایی که جشنواره امسال ایجاد کرد، گفت: توانستیم فرصت استفاده از جشنواره فیلم را به کودکان منطقه "بنت" در سیستان و بلوچستان نیز بدهیم. همچنین ۵۰۰ میلیون تومان از هزینه‌های جشنواره به خرید امکانات تحصیل در فضای مجازی برای کودکان مناطق کمتر برخوردار اصفهان تخصیص داده شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، آئین اختتامیه سی و سومین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان برگزار شد؛ در این مراسم، پیام ویدئویی قدرت الله نوروزی، شهردار اصفهان پخش شد.

نوروزی در این پیام ویدئویی اظهار کرد: بسیار خوشحالم که در اختتامیه این جشنواره در جمع کودکان بستری‌شده در بیمارستان کودکان امام حسین (ع) اصفهان حضور دارم و شاهدم که این کودکان نیز خنده بر لب دارند و با شادی فیلم‌های به نمایش گذاشته‌شده در جشنواره را تماشا می‌کنند.

شهردار اصفهان افزود: از کادر درمانی این بیمارستان تشکر می‌کنم که در شرایط سخت کرونایی، هم به درمان می‌پردازند و هم به شادی کودکان فکر می‌کنند؛ بسیار خوشحالیم که در این شرایط سخت، پیام جشنواره که "زندگی جاری‌ست"، در همه جا تحقق یافت؛ توانستیم فرصت استفاده از جشنواره را به کودکان منطقه "بنت" شهرستان نیک‌شهر استان سیستان و بلوچستان هم بدهیم که جای خوشحالی زیادی دارد.

وی تصریح کرد: از همه دست اندرکاران جشنواره امسال تشکر می‌کنم که توانستند به خوبی از فضای مجازی بهره ببرند و همه کودکان را از این فرصت، بهره‌مند کنند؛ تقریباً ۵۰۰ میلیون تومان از هزینه‌های جشنواره، به خرید لوازم و امکانات تحصیل در فضای مجازی برای کودکان مناطق کمتر برخوردار استان اصفهان تخصیص داده شد. خوشحالیم که توانستیم این کودکان را نیز شاد کنیم و بر لب‌های آنان، خنده بنشانیم.

گفتنی است که این پیام برای تجلیل از مدافعان سلامت و همچنین تحقق شعار "جشنواره برای همه کودکان"، در بیمارستان تخصصی کودکان امام حسین (ع) ضبط شده است.
برچسب ها: شهرفردا ، اصفهان ، شهردار
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
واقعه  ۱۷ شهریور از زبان رهبر انقلاب

واقعه ۱۷ شهریور از زبان رهبر انقلاب

قیام مردمی ۱۷ شهریور هرچند در زمان خودش سرنوشت تلخی داشت، اما بروز آن عبرت‌هایی را به ملت ایران داد که رهبر انقلاب بر آن‌ها تأکید دارد و هشدار می‌دهد که جوانان خاطره آن را فراموش نکنند.
52میلیون واحد خون از سال 53 تا کنون اهدا شده است

52میلیون واحد خون از سال 53 تا کنون اهدا شده است

در حال حاضر به آمار تجمعی 52 میلیون اهدای خون رسیده ایم یعنی از بدو تاسیس سازمان در سال 1353 تا کنون 52 میلیون واحد خون توسط مردم عزیزمان اهدا شده است.