کد خبر: ۱۱۸۶۸۳
تاریخ انتشار: ۰۲ آبان ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۴
فرمانده انتظامی البرز مطرح کرد
فرمانده انتظامی البرز از توقیف یک خودرو که در پوشش مسافرت خانوادگی قصد انتقال ۲۰۰ کیلوگرم به این استان را داشت خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سردار عباسعلی محمدیان اظهار کرد: در پی انجام اقدامات اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان البرز متمرکز بر روی عناصر تهیه و توزیع موادمخدر محرز شد که فردی در امر خرید و فروش مواد مخدر به صورت گسترده فعالیت دارد و به تازگی مقادیر قابل توجهی موادمخدر را از عناصر اصلی تهیه و در پوشش مسافرت خانوادگی، قصد انتقال و فروش مواد به مشتریان خود در استان‌های مرکزی به‌ویژه البرز را دارد.

وی بیان کرد: بلافاصله بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار مأموران قرار گرفت و در تحقیقات تکمیلی صورت گرفته محرز شد مواد مخدر مورد نظر با استفاده از یک دستگاه خودرو پژو ۴۰۵ که به وسیله خودرو پژو ۴۰۵ دیگری اسکورت می‌شود در پوشش مسافرت خانوادگی از استان‌های غربی کشور و در محدوده استان همدان به سمت استان البرز در حال حرکت است.

فرمانده انتظامی استان البرز تصریح کرد: بلافاصله موضوع به پلیس مبارزه با مواد مخدر استان همدان اعلام شد و اکیپی از مأموران آن پلیس با پشتیبانی و هدایت اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان البرز به محورهای اصلی این استان اعزام و اقدام به رصد و کنترل خودروهای عبوری کرده که در نهایت هر دو خودرو را مشاهده و در یک فرصت مناسب آن‌ها را متوقف و هر ۶ سرنشین خودروها را دستگیر کردند.

وی در پایان متذکر شد: در بازرسی از خودروها، ۲۰۰ کیلوگرم موادمخدر از نوع تریاک که در خودروی پژو ۴۰۵ جاساز شده بود کشف و متهمان به همراه موادمخدر مکشوفه و خودروهای توقیفی به پلیس مبارزه با موادمخدر استان همدان منتقل شدند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
واقعه  ۱۷ شهریور از زبان رهبر انقلاب

واقعه ۱۷ شهریور از زبان رهبر انقلاب

قیام مردمی ۱۷ شهریور هرچند در زمان خودش سرنوشت تلخی داشت، اما بروز آن عبرت‌هایی را به ملت ایران داد که رهبر انقلاب بر آن‌ها تأکید دارد و هشدار می‌دهد که جوانان خاطره آن را فراموش نکنند.
52میلیون واحد خون از سال 53 تا کنون اهدا شده است

52میلیون واحد خون از سال 53 تا کنون اهدا شده است

در حال حاضر به آمار تجمعی 52 میلیون اهدای خون رسیده ایم یعنی از بدو تاسیس سازمان در سال 1353 تا کنون 52 میلیون واحد خون توسط مردم عزیزمان اهدا شده است.