کد خبر: ۱۱۸۶۷۷
تاریخ انتشار: ۰۲ آبان ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۳
رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد از انتشار فراخوان جشنواره عکس، پوستر و تصویر سازی کرونا و آسیب‌های اجتماعی خبرداد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، عباس ملازینلی در گفت و گو با خبرنگاران با اشاره به نقش مؤثر هنر در دوران همه گیری شیوع ویروس کرونا اظهار کرد: تأثیر هنر در مدیریت و کنترل همه گیری کرونا بر کسی پوشیده نیست چراکه این ویروس علاوه بر شکل دادن بیماری در بین افراد، باعث ایجاد تنش‌های روانی متعددی شده است.

وی با بیان اینکه گاهی اثری هنری، بزرگ نمایی یک فاجعه است تا افراد پی به عمق فاجعه ببرند، افزود: در واقع عمده‌ترین اثر ملموس هنر، نقش مدیریتی آن در دوران قرنطینه است.

رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد با بیان اینکه این جشنواره در بخش‌های عکس، پوستر و تصویر سازی و با محوریت کرونا و آسیب‌های اجتماعی برگزار می‌شود، تاکید کرد: هنرمندان و علاقه مندان به حضور در این جشنواره تا ۳۰ آبان ماه فرصت دارند تا آثار خود را به دبیرخانه ارسال کنند.

گفتنی است، هنرمندان و دیگر علاقه مندان می‌بایست آثار خود را به نشانی gallery@marlik.info یا شماره واتس آپ ۰۹۱۲۸۹۶۱۷۱۳ ارسال کنند.
برچسب ها: شهرفردا ، یزد ، شهرداری
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
واقعه  ۱۷ شهریور از زبان رهبر انقلاب

واقعه ۱۷ شهریور از زبان رهبر انقلاب

قیام مردمی ۱۷ شهریور هرچند در زمان خودش سرنوشت تلخی داشت، اما بروز آن عبرت‌هایی را به ملت ایران داد که رهبر انقلاب بر آن‌ها تأکید دارد و هشدار می‌دهد که جوانان خاطره آن را فراموش نکنند.
52میلیون واحد خون از سال 53 تا کنون اهدا شده است

52میلیون واحد خون از سال 53 تا کنون اهدا شده است

در حال حاضر به آمار تجمعی 52 میلیون اهدای خون رسیده ایم یعنی از بدو تاسیس سازمان در سال 1353 تا کنون 52 میلیون واحد خون توسط مردم عزیزمان اهدا شده است.